Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Teherbe estem, mit tehetek?...

Teherbe estem, mit tehetek? Mivel jár az abortusz?

Figyelt kérdés

2023 őszén, még szintén 16 évesen, elvezstettem a szüzességem a jelenlegi barátommal. Számtalanszor szexeltünk, és mindig védekeztünk gumival. 3 hete megkésett a menism 1 hetet, vettem tesztet és pozitív lett. Vártam 6 napot, az új teszt is pozitív lett. Nem értem, hogy történt tényleg mindig védekeztünk, szóval ötletem sincs. A valós probléma számomra mégsem ez. Anyám azt se tudja, hogy már nem vagyok szűz, apámat nem is ismertem soha. Anya bíz bennem, de ha elmondom neki, akkor örökre tönkre megy a kapcsolatunk, a barátom így se beszél velem egy hete. Nekem muszáj vállalni az abortuszt, de lehet anya nem engedi, gyereket meg még nem akarok. A barátom 19 éves, és eléggé összetört.

Szóval kíméljetek meg és adjatok tényleg hasznos tanácsokat, nincs kihez fordulnom, bipoláris kezdek lenni. Akinek volt abortusza milyen volt?



máj. 16. 16:28
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
94%
Ne nagyon várj még heteket, mert kicsúsztok az időből. Mikor menstruáltál utoljára? Nem értem azt a katyvaszt, amit ide írtál. Sürgősen beszélj az édesanyáddal!
máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
97%

A leányzó még nem nagykorú, így a 18. hétig elvégezhető az abortusz. Olvassatok utána.

Persze nyilván minél előbb, annál jobb.

máj. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
92%
Sikerült beszélni anyukáddal? Nőgyógyászhoz is minél előbb menj el és kezdjetek intézkedni, mert kifogtok futni az időből!
máj. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
41%

Mar akkor kellett volna kezdeni intézkedni, mikor már egy hete késett a menstruációd.


Ha nem akarod megtartani, akkor nagyon gyorsan mond el anyukádnak, hogy mi a helyzet, mert a végén kifutsz az időből. És ha tehetitek, ne Magyarországon vetesd el, mert itt nem túl megértőek és kedvesek.

máj. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
2 hete volt mensim. Anyával beszéltem tegnap este, a barátommal közös mondtuk el neki, ott elfogadta, de egész este nem aludt, és reggel sírt. Mellettem van, most jöhetnek a dokik... A barátom szüleink ma mondjuk el.
máj. 17. 14:08
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad 3 hete késett 1 hetet, aztán vártál még 6 napot. Akkor most hogyan lehet, hogy csak 2hete volt utoljára menstruációd?
máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
89%

Nem jon ki nekem se az idovonal :D

De mindegy, a lenyeg, hogy beszeltel anyukaddal.

máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Érthetőbben megpróbálom. 3hete késett a mensim 1 hetet. Akkor vettem egy tesztet ami pozitív lett. Az új tesztel vártam 6 napot. De az új tesztnél már lement a menstruációm. Szóval 2 hete volt mensim.
máj. 17. 14:53
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont talán szerencséd van és nem maradt meg.
máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen doki, mert az első trimeszterben néha előfordul vérezgetés, annak ellenére is, h terhes vagy.
máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!