Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye a teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen dolog történt jan. 21.én. Volt egy abortuszom dec.28-án , rá 4 napra kb. 6-7 napig tartó vérzésem volt. Jan. 21.én lefeküdtünk a párommal, de a gumi kiszakadt, viszont nem élvezett belém. Rá 3 órára bevettem az Escapelle tablettát, plusz pont terméketlen időszakom volt. Mennyi az esélye, hogy megint terhes leszek ? Még nem jött meg a menstruációm , bár ahogy olvastam 4-6 hétre az abortusz után kell megjöjjön és én még benne vagyok abban a 6 hétben.

2018. jan. 24. 22:59
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:
100%

szerintem semmi

de a tabi bezavar a mesidnek eléggé

kérdezz rá a nődokidnál,mindenesetre...

2018. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 0% esély van a teherbeesésre.

Hány éves vagy,hogy ennyire nem akaródzik összejönni az a fránya védekezés..?

2018. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
21 vagyok... Én már komolyan kétségbe vagyok esve... Az abortuszom is nagyon sok stresszel járt, nem hiszem, hogy még egy adagot kibírok.
2018. jan. 24. 23:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul használjátok a gumit, vagy nem jó a méret. Meg kellene tanulni használni lehetőleg még a második gyerek előtt.
2018. jan. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem élvezett beléd,elviekben nem volt éppen akkor peteérésed és még esemény utánit is vettél be,nem vagy terhes,nem lehetsz.
2018. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is ezzel nyugtatom magam. Nagyon kevés az esélye. Csak a múltkori is baleset lehetett. Észre se vettük, hogy van valami, ugyanúgy csináltunk mindent, mint azelőtt, akkor meg nem történt semmi baj. Ezért vagyok annyira hitetlenkedő. Mindent megtettünk, hogy ne legyen probléma, de ha ez se lesz jó, akkor fogalmam sincs mit teszek...
2018. jan. 24. 23:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem szoktátok megnézni szex után,hogy nem szakadt-e ki a gumi?

Nézzétek meg,és akkor nyugodt lehetsz.

Most tényleg nem lehetsz terhes.

2018. jan. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17,36785%
2018. jan. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleve meg kellett volna várnotok a 6 hetet. Az abortusz nagyon komoly műtét, főleg ha nem szültél eddig (és gondolom nem), nem véletlenül kell várni x hetet az újabb szexig. De szerintem esélytelen hogy megint terhes legyél. Miért nem íratsz fogamzásgátlót?
2018. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem nagyon lenne értelme iratni. A párom alig jön haza külföldről, addig meg nem kell. Eddig minden rendben volt a mensimmel, nem is fájt a hasam se, nem láttam értelmét. Főleg úgy, hogy ahogy magam ismerem, elfelejteném bevenni...
2018. jan. 25. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!