Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő kell abortusz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell abortusz után, hogy egy nő teherbe eshessen?

Figyelt kérdés
Exemről gyanítom, hogy kapcsolatunk végén terhes volt (tőlem), és elvetette. Érdekelne, hogy kb. mennyi idő (átlagosan) míg egy nő regenerálódik annyira, hogy újból teherbe eshessen.

2016. nov. 2. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Inkább tőle érdeklődnél, hogy a felelőtlenségedre mennyire ment rá az élete.
2016. nov. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az én felelőtlenségem, ő hazudta hogy tablettázik (közben meg nem, de ez a kapcsolat vége után derült ki). Mivel eléggé elmérgesedett a viszonyunk, és mivel a terhességéről is hazudott, így kétlem hogy bármire is egyenes választ kapnék tőle.
2016. nov. 2. 00:54
 3/9 anonim ***** válasza:
....sajnos, ha teherbe esik is, semmi nem biztosítja - főleg így, abortusz után- hogy megszületik a baba....
2016. nov. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom sajnos. Ráadásul az új pasijával alig két hónapja vannak együtt, és már eljegyzés, babaposztok, mifene... Eléggé zavar a dolog. De a kérdés még mindig nem ez, hanem hogy mennyi idő egy kb. 2-3 hónapos terhesség megszakítása után, hogy újra terhes lehessen.
2016. nov. 2. 02:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet 2-3 hónap múlva újra. Kérdés hogy ki tudja-e hordani, mert a szervezetét eléggé megkavarta az abortusz. Simán lehet most spntán vetélés is belőle de ha szerencséje van, akkor meg semmi baja nem lesz.
2016. nov. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki a hat hetes kontrollon már terhesen jelent meg, és egészséges babát szült.
2016. nov. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy terhes volt? Igazából változó.. Van akinek néhány hónap vagy egy két év. De van akinek Soha nem lehet többet gyereke abortusz után.. 22 L
2016. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én augusztus elején vetéltem el, és most 5 hetes terhes vagyok 😊 2 hónap kihagyást ajánlott a doki, ami nem azt jelenti hogy addig nem eshetnék teherbe, csak egészségesebb ennyit várni.
2016. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7, a viselkedéséből főleg. Durva hangulatingadozások, reggeli rosszullétek, és hogy mikor megkérdeztem tőle, hogy terhes-e, hazudott (konkrétan direkt elnézve mondta hogy "nem").
2016. nov. 13. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!