Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortusz után mikor lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz után mikor lehet iratni gyógyszert?

Figyelt kérdés
1hete volt abortuszom és iratni szeretnék gyógyszert. Mert nem akarok több abortuszt

2016. ápr. 21. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a nőgyógyászodtól, vagy miért nem kérdezted meg az abortusz környékén egy orvostól? Amúgy nagyon sok védekezési technika létezik, nem csak a tabletta, hanem pl. az óvszer.
2016. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kontrolla nem kell menni? nem tudom mi a protokol ilyenkor. De ha nem kell akkor menj el szakremdelesre es ott bizti szivesen felirjak es szakszeru tanacsot tudnak adni mikor lehet elkezdeni. De gyanitom egy mensit varni kell a mutet utani verzesen kivul. Dicserendo ,hogy vedekezni akarsz es elkerulni az ujabb "bajt"!
2016. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták hogy 4 hét múlva lehet először . De kell mennem dokihoz 3 hét múlva. De nekem nem akartak írni a kórházba gyógyszert
2016. ápr. 22. 06:45
 4/6 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tablettákat általában a vérzés első napján kell elkezdeni szedni, tehát ha most felírnak neked, azt sem tudod elkezdeni azonnal (vagy ha el is kezded, semmi értelme, mert úgy nem fog védelmet nyújtani). Ahogy már írtam, vannak más módszerek is, például használjatok óvszert. Amúgy elég morbid, hogy egy héttel az abortuszod után neked már ennyire szexelhetnéked van.
2016. ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem akarnak írni a kórházban.Esetleg fiatal vagy és azért? De menj el akkor szakrendlésre ,vagy magánrendelésre és ott hátha.Vagy tényleg védekezz máshogy. Óvszer?
2016. ápr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok. Foltokban vérzek. Úgyhogy nem ertem. Tévedtem mert most vagyok a 3. Hétbe és ez ember kérdése hogy abortusz után mikor akar szeretkezni
2016. ápr. 25. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!