Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha teljesen tiltott lenne az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha teljesen tiltott lenne az abortusz, akkor is megszakítással védekeznél?

Figyelt kérdés

A legtöbb esetben úgy vettem észre, hogy ezt a megoldást úgy kezelik, hogy "aztán ha becsúszik, legfeljebb elmegy(ek) abortuszra". Na de mi lenne, ha az abortusz tilos lenne, és minden megfogant gyerek világra is jön? (Ha nem veszélyezteti az anya épségét, és nem fogyatékos lesz.)

Abban az esetben is kockáztatnátok?


Aki most okoskodni akar, hogy így nem lehet teherbe esni, azzal most nem vagyok hajlandó vitatkozni, úgyhogy megkérem, hogy máshol élje ki magát! Köszönöm!



2016. okt. 20. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de akkor a gumiban sem bíznék meg,és a gyógyszerben sem. Szerintem minden védekezési módszert egyszerre,egyidejűleg alkalmaznék.
2016. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Válaszom: igen.


Indoklás: gondoljatok már bele, milyen borzalmas lenne úgy a szex, ha az összes létező védekezési módszert egyszerre használnátok?

Mi van?...

szedje a nő egyszerre a tablettát, dugják fel neki a pesszáriumot, még spermaölő zselét is kenjenek be a lukba, de persze a spirált is cuppantsák be és még a pasit szex előtt órákig ültessék forró vízbe, hogy a golyói katonái elpusztuljanak plusz grátiszba még erre húzzanak óvszert..

Kész! ez a tökéletes védelem :D

jajj már emberek.. ha ennyi mindent kellene készülnöm, az élettől elmenne a kedvem, nemhogy a szextől...

2016. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy épeszű nő,aki szellemileg is érett az retteg egy abortusztól. Ennek ellenére mégis sokan kockázatnak,de szerintem nem azért mert egy természetes alternatívaként gondolnak a terhességmegszakításra. Ilyen az emberi természet. Az izgalom és a hormonok hatására feladjuk a biztonságot és kockáztatunk az élvezet kedvéért. Aztán tövig rágjuk a körmünket... Persze akad olyan is aki biztos fogamzásgátló módszerként tekint a megszakításra.

Én 2 évig hébe hóba így védekeztem, aztán teherbe estem és most van egy csodálatos kislányom akit egy percig se bántam,bár eleinte féltem. Mostmár nem kockáztatok, de ha tiltott lett volna az abortusz,akkor sem történt volna másképp,pedig nem akartam volna még babát. Szerintem a megszakításos védekezés sokszor a " velem úgysem történik meg" eredménye. Ezért mindegy az esetek többségében, hogy tiltott e az abortusz vagy nem...

2016. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha illegális lenne az abortusz valszeg szereznék implantátumot a mostani Nuvaring helyett csak hogy tuti biztos legyen, vagy átmennék Ausztriába elköttetni magam mert ilyen hülye törvényekhez nem szülök gyereket.
2016. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yellowbanane1012 válasza:
Nem azért szexelek, mert tudom, hogy van abortusz. Azért szexelek, mert jól esik, és mert szerelmes vagyok abba akivel csinálom. Az ab. csak egy utolsó utáni lehetőség. A szex pedig egy csoda, amit a természet adományozott a csoki mellett. Nincs minden egyes együttlétnél a fejem felett egy buborék, hogy hajj de vigyázzál ám, nehogy ab. legyen a vége...
2016. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!