Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek fogom még valaha...

Szerintetek fogom még valaha kívánni ezek után?

Figyelt kérdés

Védekezés mellett lettem terhes, úgy tűnik, h sikerült beleesnem abba a nagyon pici százalékba. Sose gondoltam volna, h felelősségteljes védekezés mellett ez velem is megtörténhet! Én végülis örültem neki, a korban is bőven benne vagyunk, de a párom nem akarta még a babát, sok vita és sírások után úgy döntöttünk(inkább döntött helyettem is), h elvetetjük a babát. Most pénteken lesz a műtét. Eddig a kapcsolatunk szuperül működött, februárban költöztünk össze. Én meg voltam győződve arról, h életem párjára találtam. Azt mondta, h lelkileg lesz a támaszom, mindent megtesz, h nekem könnyebb legyen, szabit vesz ki, amikor szükségem van rá, ilyen szempontból nagyon odaadó és türelmes, éppenséggel, csak a szerelmünk gyümölcsére nincs szüksége. Szeretne közös gyermekeket, csak évekkel később. Abban igaza van, h jobb lenne teljesen rendeznünk a körülményeket, de szerintem így is megoldhattuk volna.

Ami a lényeg, h 3 hete nem volt szex közöttünk, képtelen vagyok rá, egyből sírnom kell, amikor közeledik hozzám. Egyelőre nem is tudom elképzelni, h úgy szeretkezzek vele, h ne lebegjen ez az esemény előttem. Azt mondja,h addig vár rám, ameddig nekem szükségem van rá, de ezt nehezen hiszem el, amikor fontos volt számára mindig is a szex. Műtét után, ugye újabb 6 szexmentes hét következik.

Sajnálnám, ha emiatt az egész miatt a kukában landolna a lassan 3 éves kapcsolatunk. Szerintetek az idő begyógyítja a sebeket? Tudok még úgy gondolni rá, mint ezek előtt?


A döntés végleges, ezzel kapcsolatos válaszokat egyáltalán nem kérek és ítélkezést sem! Elég szégyenérzet van bennem anélkül is. A kérdésem kizárólag arra irányul, h a kapcsolatunkban ezt a traumát az idő kicsit feledteti-e???

Volt-e ezzel kapcsolatban valakinek személyes tapasztalata?


Köszönöm a válaszokat!



2021. ápr. 25. 19:53
 181/233 anonim ***** válasza:
36%
177-es: Igazad van. Ez egy igazi nárcisztikus barom, aki 30 éve képtelen feldolgozni, hogy van egy gyereke. Gondolom a büdös életben soha felé sem nézett, elméletileg most hiper szuper párkapcsolatban él, az exe is kinyírta magát egyébként, de még mindig saját magát sajnáltatja.
2021. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/233 anonim ***** válasza:
56%

179: Ha olyan jól éreznéd magad a bőrödben, akkor már rég túltetted volna magad azon, hogy van egy gyereked. Akkor nem próbálnál meg minden egyes nőt kényszeresen meggyőzni arról, hogy el kell vetetnie a gyerekét, mert különben tönkreteszi egy férfi életét, ahogy a tiédet.

Ha olyan marha boldog lennél, akkor nem kellene kényszeresen ezt bizonygatnod minden hasonló kérdés alatt.

2021. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/233 anonim ***** válasza:
41%
#177, én elhiszem, hogy a söpredék magzatvédő banda nehezen viseli, hogy a nem magzat párti vélemények is publicítást kapnak, aztán betegesen leállnak vele kötekedni... alapban én is tök normális és ontopic véleményeket írtam 80, 113,138, stb - csak épp nem kicsibabapártit, és egyesek szemében ez halálos bűn, mert az ő küldetéstudatuk az, hogy itt "magzatokat mentsenek"
2021. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/233 anonim ***** válasza:
43%

igen, ez a csávó még mindig egy kisgyerek szintjén van, aki elvárja, hogy állandóan ő legyen a középpontban. gondolom nem szerették a szülei.


az én párom is ilyen okok miatt gyakran önző és nárcisztikus, nekünk is becsúszott a gyerek, de ehhez a pasihoz képest a férjem egy isten.

2021. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/233 anonim ***** válasza:
57%

Csak te gondolsz mindenkit magzatvédő fanatikusnak, aki nem akar kényszeresen minden magzattól megszabadulni:D

Ez az idióta kicsibabucikázás meg külön nevetséges.

Fel kellene nőni végre lassan.

Egy felnőtt ember fel tudja dolgozni, hogy a párja életében nem ő az egyetlen. Az, hogy neked ez lassan 50-60 éves korodra sem sikerül, az a te szegénységi bizonyítványod.

2021. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/233 anonim ***** válasza:
42%
Igen, valószínűleg mindenki magzatvédő, aki nem tolerálja a beteges gondolkodásodat.Csak egyet nem értek. Itt kb. 20 különböző emberrel vitázol, akik ugye mind söpredék magzatvédők. Minek jössz ide? Mazoista vagy? Vannak számodra helyek, ahol biztos jól éreznéd magad. Állítólag a Facebook gyermekmentes övezet csoportja pont ilyen. Ott biztos eleget somogatnák a kis buksidat, de nem te inkább ide jársz a pofonért. Ez se normális.
2021. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/233 anonim ***** válasza:
37%
"az én párom is ilyen okok miatt gyakran önző és nárcisztikus,"- én egyik sem vagyok, csak éppen férfi, akinek a férfitársai sorsa fontosabb, mint bármiféle baba meg anyaság-téma... ha a magzatvédők magzatokat akarnak menteni, én meg férfiakat... azt ennyi.
2021. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/233 anonim ***** válasza:
30%
"Ott biztos eleget somogatnák a kis buksidat, de nem te inkább ide jársz a pofonért. Ez se normális." - gondolkodni szoktál-e??? Megmentendő férfiak nem ott vannak, hanem itt, pont az abortusz témában...
2021. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/233 anonim ***** válasza:
61%

A férfiakat marhára nem kell megmenteni. Sőt, a nőket sem és a magzatokat sem kell megmenteni.


Tanácsot lehet adni, mivel a kérdező azt kért. De te nem tanácsos adsz, hanem a saját nyomorodat vetíted ki mindenkire és mindenáron rá akarod erőszakolni a saját baromságodat másokra.

2021. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/233 anonim ***** válasza:
29%

nem magzatokat akarunk védeni csak tudod amikor a nő terhes lesz, beindul az anyai ösztön legtöbbször, és ha egy férfi ezt nem tudja elfogadni, meg már nem kellek neki, és azt akarná, vetessem el, akkor mehet, amerre lát. sosem kényszeríteném szegény férfit, hogy olyan gyereket neveljen, akihez nincs kedve, de ő sem kényszeríthet rá, hogy vetessem el a saját gyerekem, ha én azt nem akarom.


az én önző párom csak 28 éves, de a sz.ar családi háttere miatt elment már pszichológushoz is, és magához képest tök jól fogadta a gyereket. terméezsetesen te nehogy ránézz a 30+-os gyerekedre, dehogy, de lehet egy pszichológusnál tett látogatás neked is segítene feldolgozni ezt a traumát, hogy van egy gyereked.

2021. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!