Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Belekezdenétek úgy a lombikba,...

Belekezdenétek úgy a lombikba, hogy a párotok dohányzik és nem tud róla leszokni?

Figyelt kérdés

Ha tudnátok, hogy bár nálatok is van kisebb gond a (teherbeesés szempontjából), de a nagyobb probléma a férfi oldalon van, a párotok viszont dohányzik és nem tud/nem hajlandó róla leszokni, akkor is belekezdenétek így a lombikba?

Persze, aki eleve össze se jönne cigis pasival, az most ne írjon, vagy legalábbis képzelje abba a helyzetbe magát, hogy engem amúgy egyáltalán nem zavarna, hogy cigizik, elfogadtam így.



szept. 30. 22:52
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
52%

#29


Te tényleg nem vagy normális. Egyáltalán van fogalmad róla, hogy működik a lombik?

Ha valakinek azért nem tapad meg a megtermékenyített embrió spontán, mert életképtelen lenne, annak lombiknál sem fog, hanem folyton el fog vetélni vagy meg sem fogan benne. Szóval az ég világon semmi értelme nincs annak, amiről pofázol.

Olvass már utána, mert hülye vagy hozzá!

okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
16%
Az ember anélkül is megért dolgokat, hogy lehülyéznék, te vagy egy hülye barom, attól függetlenül hogy kinek van igaza.
okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
47%

*

Hiányzik belőled a kultúra, soha nem állítottam, hogy tévedhetetlen vagyok és lehet, hogy nincs igazam de a bunkó stílusodra nincs mentség.

okt. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Az örökbefogadós okoskodónak muszáj vagyok reagálni pár dolgot, a többiektől bocs az offért:

- az örökbefogadás évekig tart, nálunk Hajdú-Biharban roma származású, 2 év alatti gyerkőc volt kb. 4 év egy ismerős párnak. A lombik pedig lehet, hogy egy éven belül sikerül, nem mindegy...

Tévhit az, hogy hemzsegnek az állami intézetekben az örökbefogadásra váró babák/gyerekek, az igazság az, hogy brutálisan hosszú a várólista, és akit nem adnak egyből családhoz amikortól örökbefogadható, az általában halmozottan sérült, beteg, kezelhetetlen stb.

- pont az örökbefogadott gyerekek az igazán problémásak, egyrészt a legtöbbjüket már az anyaméhben jóval több negatív, károsító hatás éri, mint apuka passzív dohányzása, másrészt ritka, hogy már a kórházból az örökbefogadókhoz kerülnek, így a csecsemőkori fizikai és lelki fejlődésük sem szokott ideális lenni, míg nem kerülnek a végleges szülőkhöz. Egy csomó örökletes betegség pedig nem látszik egyből, nem is szűrhető (pl. pont az autizmus, vagy más idegrendszeri problémák), így erre is nagyobb esély van, mint egy olyan szülőpárnál, ahol ismert minden felmenő, és nincs hasonló betegség senkinél.

Arról nem is beszélve, hogy a szülőknek is könnyebb szépen lassan hozzászokni a helyzethez, azaz a gyerekes léthez a terhesség és az "eszik-alszik" időszak alatt, mint kapni "készen" mondjuk egy 2 éves dackorszakost (akivel előtte soha nem foglalkoztak szeretettel, következetesen).

Szóval le a kalappal azok előtt, akik ezt vállalják, de szerintem bőven érthető, ha valaki ezt nem szeretné, vagy mondjuk csak végső megoldásként választja.

okt. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
34%

#32, 33


Igen, vállalom, hogy bunkó vagyok olyannal, aki 0 EQ-val, 0 tudással másoknak akarja osztani az észt. Szerinted az nem bunkóság, amit te meg a másik "okos" írt? Kvázi genetikai hulladéknak a leírni a lombikozó szülőket és a gyermekeiket?

okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
47%
Ráadásul még a szavaimat is kiforgatod. Egy nulla bunkó vagy.
okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Ha ennyit nem képes megenni azért, hogy gyereketek legyen, akkor ő nem szeretne igazán gyereket.


És ha én igazán szeretnék ő pedig nem akkor elgondolkoznék azon is, hogy így van-e közös jövőnk.

okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert lehet, hogy szükség sem lenne a lombikra a maga alacsony sikerrátájával és kockázataival (rád nézve) ha ő letenné a cigit és egészségesebben élne.

Ugyanis ha a kisfickókkal van a nagyobb baj, könnyen lehet, hogy javulhatna a helyzet az ő életmódváltásával annyit, hogy ne is legyen rá szükség.

okt. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!