Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell abbahagyni a gyógysz...

Hogy kell abbahagyni a gyógyszerszedést? Én most kezdenék újra egy teljes 21 napos tablettacsomagot, de szeretném abbahagyni a szedését a teherbeesés miatt. Jól teszem, ha most hagyom abba, mielőtt belekezdenék az újabb 3 hetes szedésbe?

Figyelt kérdés
2008. márc. 31. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Ha mostanában szeretnél babát, akkor most hagyd abba, de ha "nem olyan sűrgős", akkor beszedheted a tablettákat. Azért az abbahagyás után mindig ajánlatos 2-3 hónapot várni, védekezni, a tabletta kiürülésének érdekében.
2008. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, egyszerűen ne kezd el a következő 21-et.

Én is így hagytam abba. Szóval, jól teszed. :)

2008. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen,egyszerűen ne szedd tovább.Sok sikert!!
2008. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyorsaságot!

Ti hol tartotok, babáztok, babát vártok vagy terveztek?

2008. márc. 31. 17:06
 5/9 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok 23 hetes.Én abbahagytam a gyszert,és 2 hétre rá estem teherbe,pedig gondoltam várok 3 hónap tisztulást, de a természet megoldotta.Kívánok neked is hasonló sikereket!
2008. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a 2. válaszoló vagyok.

2,5 hónapja hagytam abba a gyógyszert, azta még nem jött meg egyszer sem. De most már márciusban volt peteérésem, most várjuk az eredményt! :) Sok sikert Neked is!

2008. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sok sikert Nektek, jó egészséget! Szurkolok!
2008. márc. 31. 17:12
 8/9 anonim ***** válasza:
A következő 21 napos tabit már ne kezd el! De azért ha babát szeretnél előtte mindenképpen keress fel egy szakembert, és várj 2-3 hónapot! Sok sikert! Örömteli Babavárást kívánok neked!
2008. ápr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha babát szeretnétek, akkor már ne kezd el a gyógyszert. Mindenképp keress fel szakorvost, és várd meg míg minimum kétszer megjön a menzeszed rendesen. Én fél évig szüneteltettem és ezalatt semmilyen gyógyszert nem szedtem be, még egy fejfájás csillapítót se. Odafigyeltem az étkezésemre. Amikor már élesbe ment, elsőre sikerült, most két éves a kisfiúnk.

Sok sikert!

2008. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!