Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Belekezdenétek úgy a lombikba,...

Belekezdenétek úgy a lombikba, hogy a párotok dohányzik és nem tud róla leszokni?

Figyelt kérdés

Ha tudnátok, hogy bár nálatok is van kisebb gond a (teherbeesés szempontjából), de a nagyobb probléma a férfi oldalon van, a párotok viszont dohányzik és nem tud/nem hajlandó róla leszokni, akkor is belekezdenétek így a lombikba?

Persze, aki eleve össze se jönne cigis pasival, az most ne írjon, vagy legalábbis képzelje abba a helyzetbe magát, hogy engem amúgy egyáltalán nem zavarna, hogy cigizik, elfogadtam így.



szept. 30. 22:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

#18


Mi közöd más életéhez? Valami gyerekmentes troll vagy? Ha nem, fogadj te örökbe, ne másnak ajánlgasd!

okt. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
32%

A tizenkilences vagyok tudtam hogy negatív értékeléseket fogok kapni de azért jó lenne ha elgondolkoznátok, azon amit leírtam, ha nem is felel

meg az "irányvonalnak". Nap mint nap hallani olyan szülőkről akik kétségbeesetten gyűjtésbe kezdtek, mert milliárdos nagyságrendű, hogy a gyerekük esetleg elfogadható életet tudna élni. + Sok a figyelemzavaros, autista,vagy más pszichés zavarokkal küzdő gyerek. Lehet lepontozni, erről nem beszélnek, nem illik, jobb a fejet a homokba dugni aztán csodálkozni hogy valami nem stimmel.

okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ugye vágod, hogy ezek a problémás gyerekek nem feltétlen lombik útján fogantak?…
okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem.
okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
24%

*

ez most már tényleg nem szívesen írom le, vagy szembenézünk vele vagy nem de létezik olyan hogy természetes kiválogatódás.

okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
76%
Szülészként dolgozom, és bizony baromira azt látom, hogy nem azok “válogatódnak ki”, akiknek kéne….
okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
79%

#22


És mi köze a betegen vagy egyéb állapottal élő gyerekeknek a lombikhoz? Semmi.

Nem, attól, hogy valaki IVF-fel esik teherbe, nem jelenti azt, hogy valami baj van a genetikájával.

Olyan is van, ott meg vannak alternatívák.


De ha egy nőnek - teszem azt - annyi az össz baja, hogy elzáródtak a petevezetői, akkor ne szüljön?


Te gondolkozz el, milyen jogon osztod az észt olyan témában, amiről fingod sincs!


Egy lombikbaba anyukája

okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Pontosabban ?
okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
32%

#27

valószínűleg 50 év múlva nem fogsz már élni,

kábé addigra derül ki hogy teljes élete volt-e gyereknek

okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Nagy eü-kockázata van a lombiknak, ő meg nem szokik le, miközben ha megtenné, lehet, hogy összejöhetne lombik nélkül is? Hmm-hmm...

Persze, könnyen beszélek, mert az én férjem nem dohányzik, és nem volt ilyen problémánk, miközben a családban van olyan, aki pár nélkül is vállalt gyereket, és a lombikot is bevállalta. Ő lehet, hogy a cigis verziót választotta volna.


Én erősen dohányzó családban nőttem fel a tesómmal együtt, passzív dohányosként. Cigiztek a kocsiban, és otthon, az erkély nélküli panelban is. Nálam ezek után az lett az alap, hogy ne cigizzen majd a férjem, aztán szerelmes lettem valakibe, aki cigizett. Szerencsére az a kapcsolat amúgyis végetért, és a férjem nem cigizik, csak azt akarom mondani, hogy nem mindig úgy alakul, ahogy az ember tervezi.


Nálad az a kérdés, hogy te mit akarsz, mi a te válaszod erre a kérdésre, mert az lesz a jó válasz, amit itt egyikünk sem tudhat helyetted. Valójában amúgy sosincs jó vagy rossz döntés, előnyök meg hátrányok vannak. A kérdés, hogy melyik előny-hátrány csomagot választod.

okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!