Kidobjam vagy ne?

Figyelt kérdés

A terhesség elején vagyok, a férjem lebukott hogy csal.

Ti mit tennétek?


2018. márc. 29. 10:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
12%

79-es


Szóval a baba szívjon és menjen a kukába mert anyuka csak 2-3 hetente szexelt a férjével és ezért az félre lépett?:D Az a pici nem kérte ,hogy jöhessen hanem a szülei úgy döntöttek,hogy ha jön akkor had jöjjön.

Nem gondolom, hogy a feleség mindent megtett volna amit egy nő megtehet, hogy boldog legyen mellette a párja.A párja meg szépen dugott mással aztán annyi.


Szerintem összeillő pár.Ez lejön a kérdező mondataiból, hogy a gyerek megy a párja esetleg marad.Egyformán felelőtlenek és meggondolatlanok, amiért most a meg se született baba szívja.

Az ilyen pároknak nem is való gyerek.Éretlenek, felelőtlenek, meggondolatlanok!

Undorító mind a kettő.

2018. márc. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
91%

81-es, ha azt írod, hogy nem is való nekik gyerek, akkor minek legyen nekik? Te csak a babát sajnálod. Én is sajnálom, de vannak olyan élethelyzetek, amikor nem alkalmas, ez, szerintem a kérdező döntésének függvényében lehet, hogy éppen olyan. Szerinted pedig alapból olyan, hiszen azt mondod, nekik nem való gyerek.


80-as. Lehet, hogy kicsinyes, de engem ez nem érdekelne ebben az esetben. Mit ártott neki a nő? Szexelt a férjével. Tudta, hogy van felesége. Lehet, hogy nem a nő tartozott neki hűséggel, de szerintem egy normális nő bele tud gondolni, hogy mit érezhet a feleség és nem tesz ilyet. Aki igen, az megérdemli, hogy lebukjon.

2018. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
43%

Én nem tartanám meg a babát és a férjet is dobnám. Nem vagy még annyira öreg, kezdj új életet.

Amúgy a szerelem részéhez szólnék hozzá. Lehet, hogy nem esik túl gyakran szerelembe egy férfi, de akkor ugye már nem a felesége aki fontos. 2 nőt ismerek, akit így csalt meg a férje. Nem kellett kidobni őket, mert a másik nőt választották. Ott maradt az asszony egyedül, 2 gyerekkel.

2018. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:
14%

82-es


Igen, őszintén szólva csak és kizárólag a meg nem született porontyot sajnálom.Ha megszületne akkor is szívna, meg így hogy majd ,,megy a gyerek" címszóval anyuka befekszik és elveszik tőle így is ő a ,,büntetett".Miért? Mert van két felnőtt ember aki annyira buta, hogy nem tudják eldönteni felelősségteljesen ,hogy akarnak e egyáltalán együtt élni.:D Mert, ha valaki csak 2-3 hetente szexel az urával akkor ott azért sok mindenről lehet beszélni csak arról nem, hogy kiegyensúlyozott meg jó a kapcsolat.Ezt a feleségnek is tudnia kellett volna és aszerint dönteni a gyerek témába.

Ez a helyzetet a két felnőtt alakította...nem kifejezetten az élet.

2018. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:
19%
Csak az első pár okdal hozzászólást olvastam el. Itt mindenki akkora erkölcshuszár..... 1: ha egy pasi megkapja otthon amit akar, akkor nem lép félre. (Általában) de vannak olyan férfiak, akik nem monogámok. Ez tény. Egyszerűen nem tudnak meglenni 1 nő mellett. A viszony csak szex és ennyi. Gépek:-). A házas nő aki félrelép miért kell ler.bancozni?? Gondolom nem tartott fegyvert a férj fejéhez... huszonéveim elején bizony éha néha belekeveredtem egyéjszakás kalandokba. Nem nagyon érdekelt hogy az illető nős e. Kikezdett velem, tetszett stb.... aztán férjhez mentem. Nincs szükségem már erre. Napi 10-12 órát dolgozok, de mindig “tiptop” vagyok, mindig jut idő szexelni. És még néha vacsit is főzök.... lehet utálni, de előbb azon gondolkozz el miért csinálta.
2018. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:
45%
Oltari kamu. Udv, tavaszi szunet, unatkozo diakok👏
2018. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam rá, hogy lehet kamu és kiderül, hogy a szerető is terhes, van egy kérdező, aki hasonló kérdéseitől gerjed be.
2018. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:

Szia!


A lelked mélyén Te is tudod, hogy nem fog megváltozni. Nem egyetlen egyszer ment félre, hanem tudatosan keresett partnert ehhez. Nagyon sajnálom, de hosszútávon az a legjobb döntés, ha nem maradsz Vele. Nekünk tiltva volt a szex első és most a második babánál is. Plussz a 6 hét szülés után. Azért, mert akkor lesz indok azért még félre mehet, most is biztosan van, de Őt az nem érdekelte, mert meg se kérdezte. Szerintem, sajnálom, de már nem szeret és nem is tisztel, fogadd el és lépj tovább. Egy hűtlen ember pedig sokszor nagyon kedves a felszarvazott párhához a bűntudat, önmaga megnyugtatása miatt. Egy baba egy ingatag kapcsolatot szétszed darabokra. Én a gyereket mindenképpen megtartanám. Sok sikert és erőt kívánok Neked!

2018. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:
42%

Jöhet a lepontozás de nyilván nem érdekel máskülönben nem írnék :)

Az a nő valószínűleg hasonló helyzetben van mint a férjed,vannak igényei amik nincsenek kielégítve,igy elhitte a férjed dicsérő szavait,elfogadta a kedves közeledését és a többit tudjuk.R**anc?! Mert??? Mert a férje elhanyagolja és mással bújt ágyba?! Gyerekei vannak na és? Akkor már nem nő többé és nem jár neki a keksz csak a cián?! Hagyjuk már az erkölcsi normákat!! Ha megteheted tartsd meg a gyereket,(bár a gyerek megy a pali marad mondat után nem tudom milyen ember vagy)

Meglehet hogy ott hagy majd terhesen vagy pici babával de az is lehet hogy nem!

A férjem is megcsalt,2gyerekünk volt már akkor,mi rendbe hoztuk a házasságunkat,nehezen,kemény munkával de sikerült,a harmadik babánk 8hónapos,biztos vagyok benne hogy nem csal meg (lehet hogy később meg fog ezt előre nem tudni)

Egy ilyen helyzet mindig kétesélyes,ha ott hagyod azon agyalsz majd mi lett volna ha...ha vele maradsz és elmegy otthonról azon hogy mi van ha...hogyha bírja az idegrendszered,adj mégegy esélyt magatoknak,baromi nehéz döntés,ha gondolod írj privátban,tudok mesélni olyanokat hogy el se hiszed majd :)

2018. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:
88%

Hagyjuk már az erkölcsi normákat? A legtöbben nem olyan kapcsolatra vágynak holtukiglan, ahol a szex kötelesség, ahol ha valamelyik fél nem teljesít, az az ő hibája (akkor is, ha - a megígért "jóban, rosszban, egészségben, betegségben" okokon kívül - általában pont azért nincs, mert előtte nincs gyengédség, amihez kommunikáció kell, hiszen a szex jellemzően nem az ágyban kezdődik, hanem, mint írtad, pl. kedvességgel, dicsérettel...), és ahol belefér egy harmadik fél is (esetleges nemi bajokkal és plusz porontyokkal).

Ha az erkölcsi normák annyira csúnya elavultak, a szex különválasztható a szerelemtől, szegény férfi biológiailag nem monogám, és egyik nemtől sem elvárható, hogy bárki (házastárs, gyerekek) miatt diétázzék, ha épp "viszket", akkor viszont minek titkolózni, legyen nyitott az a kapcsolat.

Ha ez mégis meredek, ha a megcsalás mégis valami titkolnivaló ügy (nem csak a társadalmi elvárás, de szívünk szerint is), akkor viszont valljuk be, hogy számítanak nekünk azok a normák, nem egészséges kifordítani az egészet és a csalóból csinálni áldozatot.

2018. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!