Kidobjam vagy ne?

Figyelt kérdés

A terhesség elején vagyok, a férjem lebukott hogy csal.

Ti mit tennétek?


2018. márc. 29. 10:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:
29%
Nem a másik nőt kellene piszkálnod! Ha nem szexelsz a férjeddel ne csodálkozz rajta, hogy mással csinálja. Nem rúgnám ki, hanem igyekeznék kicsit rendbe szedni a szexet otthon.
2018. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
96%
Persze. Nem konnyu. Nem kell rogton vegleges dontest hozni. De kernek idot. Akar ideiglenes kulon lettel, akar par napra is hogy atgondolhassam vagy rendezhessem magamba
2018. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 anonim ***** válasza:
97%
De attól h vki nem szexel a másikkal, az még nem ok a megcsalásra könyörgöm! Ha problémája van, akkor mondja a szemembe! Mindent meglehet beszélni, csak akarni kell.
2018. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 A kérdező kommentje:

Én is feltettem ezeket kérdéseket. Hogy ha valamelyikünk beteg, vagy épp gyereket várunk és nem lehet szexelni, akkor ő majd megy és jól megcsal újra?


De azt mondja az más, mivel ott van oka annak hogy nincs szex, tudja hogy miért nincs itthon.

Viszont őszerinte most nem volt semmilyen ok arra hogy ne legyen és mégsem volt.

2018. márc. 29. 11:20
 25/90 anonim ***** válasza:
57%

A kérdező kommentje:


Az utóbbi időben hanyagoltuk valóban a szexet.



Hogyne hanyagoltátok volna, amikor ő máshol kettyintgetett. Én kibobnám, a gyereket 99 százalék, hogy megtartanám. Azért nem írok 100-at, mert abban a helyzetben lehet, hogy elborulna az agyam.

2018. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 anonim ***** válasza:
97%
Igaza van az utolsónak. Ez volt nálunk is h nincs szex, miközben én nagyon is akartam. Majd kiderült h máshol megoldotta, de persze én voltam hibásnak beállítva.
2018. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:
71%
Azt elfogod egyébként mondani neki h terhes vagy?
2018. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 anonim ***** válasza:
24%

Bárki, bármit mond, egy esélyt mindenki megérdemel! Nem vagy sem isten, sem bíró, hogy pálcát törj felette.

Elismerem, hogy súlyos dolog, amit tett, de nem hozhatsz olyan döntést, amit nem tud helyrehozni. Ez a legrosszabb érzés, és ezzel okozod mindkettőtöknek a legnagyobb fájdalmat, ha nem hagyod legalább egyszer, hogy helyrehozza a hibáját. Nem többször, egyszer.


Mellesleg ha a férj megcsalja a párját, akármilyen szarul is hangzik, meg akárhogy is vannak felháborodva ezen a nőneműek, ott elsősorban nem a férfi a hibás. A férfi biológia szempontból egy nagyon primitív ösztönlény. Sok férfi nem tud beszélni arról, mi az, ami hiányzik a kapcsolatukból, és nem is tudják sokszor, és ha akar valamit, akkor azt hamarabb keresi másnál.

Első körben nézz magadba, mi miatt léphetett félre. Beszéld meg vele őszintén, mivel adott neki többet az a kapcsolat, és adj neki egy esélyt, hogy helyrehozza ő is a dolgait, és te is változtass a kapcsolatotokon.

Ez a kettőtök érdeke elsősorban. Nem zárok ki egy párkapcsolati tanácsadást sem. Hasznos lehet.


Egyébként nekem akkor jutnak eszembe ilyen félrelépős gondolatok, amikor azt érzem, hogy a párom nem szeret annyira, amennyire én őt, vagy kritizál valami adottságom miatt, nem értékeli a szexet/ritkán szeretkezünk, stb.. Ettől függetlenül nem csalnám meg, viszont ez már az én személyiségem.

2018. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 anonim ***** válasza:
81%

Ne csak a nőt hibáztasd, a férjed a másik hunyó! Ő ugyanolyan undorító mint az a családos nő. A férjednek te vagy a családja elvégre, nem?


Én biztosan otthagynám azzal a tudattal hogy amúgy terhes vagyok, és ideiglenesen, amíg nem döntöm el hogy tudok-e bízni a páromban ezek után, külön élnék.


Hát meg áll az ész..

2018. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 anonim ***** válasza:
76%

Anyamek is orrba szajba csaltak egymast.. hazassaguk elejen nagyon sokat veszekedtek, emlekszem is ra, sajnos apam vegul nem lepett le egy masik novel, hozza teszem szerintem nem miatta...

Mostanra meg tok jol elvannak. Nem tudom meg megycsaljak e egymast 30 ev utan.. de valahogy nagyon egymasra hangolodtak.. nem tudom egyesek ezt hoy tudjak..

2018. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!