Kidobjam vagy ne?

Figyelt kérdés

A terhesség elején vagyok, a férjem lebukott hogy csal.

Ti mit tennétek?


2018. márc. 29. 10:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 A kérdező kommentje:

Miért vágnám hozzá, hogy terhes vagyok? Elsősorban ne azért akarjon pedálkozni mert terhes vagyok.


Pár napja lett pozitív a tesztem. Majd még meglátom mi lesz. Egyelőre nem tudja meg.

2018. márc. 29. 11:32
 32/90 anonim ***** válasza:
93%
En is igy gondolom.
2018. márc. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 anonim ***** válasza:
85%
Attól függetlenül hogy az ott fent egy primitív hozzászólás, van benne igazság, én már nem tudnék úgy lefeküdni a párommal, hogy tudom hogy csalt engem.. még a hideg is ráz tőle!
2018. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 anonim ***** válasza:
47%
Nem azt mondom az alapgondolat az realis nekem is. Es en is igy latom. De kulturaltabban is lehet..
2018. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 A kérdező kommentje:

A primitív hozzászóláshoz csak annyit, hogy ennyi erővel csak szűz partnerekkel lehet kezdeni ezentúl?

Aki ezen felakad hogy másban volt, az nyilván egyből dobná a másikat.

2018. márc. 29. 11:38
 36/90 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen kapcsolatra nem vállalnék gyereket. Azért csak volt nálatok is szex, gondolom valahogy összehoztátok a gyereket. A párod már nem szeret téged, egyébként nem csalt volna, ha neked ez így megfelel és vele maradsz, nem lesz túl szép jövőd.
2018. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 anonim ***** válasza:
57%
Pont ez jutott eszembe. Persze kapcsolat/hazassag alatt ami epp tart az alatt is mas. Ez elegge kettos
2018. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 anonim ***** válasza:
65%
Én megkeresném annak a házas nőnek a férjét és elmondanám neki, hogy mekkora egy szájba.k.úrt b.üdös l.otyóhoz megy haza.
2018. márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, akkor te már eldöntötted a választ nem? Sikerült meggyőznie a férjednek?


Nyilván más amikor valaki a kapcsolat előtt volt nővel, mint közben.

Úgy volt együtt más nővel, hogy közben neked is gyereket csinált.


Számomra ez felfoghatatlan, én rá se bírnék nézni a páromra ezek után jó hosszú ideig.


És gondold el, amikor már nagy has miatt és szülés után nem fogsz tudni szexelni, szerinted nem fog megcsalni?

Dehogynem! Amit neked mondott azt már én is hallottam az exemtől! Ugyanezt mondják azok akiket megcsaláson kapnak rajta.

Szerintem addig menekülj és kezdj új életet amig tudsz. Tudom nem könnyű, de esélyesnek tartom hogy át fog még b..szni

2018. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 A kérdező kommentje:

Nem, nincs eldöntve semmi. Csak van egyfajta "modernebb" gondolkozásom, és nem azon akadtam fel elsősorban hogy a férjem másban volt benne.


Elítélem a megcsalást, ugyanakkor véleményem szerint nem a legrosszabb dolog egy házasságban, a rendszeres verés, bántalmazás, pénz eljárszás mellett.

De mondom, semmi nincs eldöntve. Kíváncsi voltam más hogy látja.

2018. márc. 29. 11:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!