Kidobjam vagy ne?

Figyelt kérdés

A terhesség elején vagyok, a férjem lebukott hogy csal.

Ti mit tennétek?


2018. márc. 29. 10:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
38%
Ti mennyit szexeltek egymással? Elnézést az indiszkrét kérdését. Ha nem nagyon szexeltek, akkor miért nem? Mióta tart a viszonya a másik nővel? Meddig csalt volna vele, ha nem bukik le? Bár tudom erre nehéz választ kapni. Mennyi idős terhes vagy? Biztos meg akarod tartani a babát?
2018. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 A kérdező kommentje:

Azt mondja, direkt olyat nőt keresett aki házas és gyere van, mert akkor nem fog az sem pattogni hogy többet akar a szex kapcsolattól, szóval hogy nem telepszik rá. Szóval a csak szexre kellett az hihető.

Még nem tudja hogy terhes vagyok...

2018. márc. 29. 11:04
 13/90 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben hanyagoltuk valóban a szexet. Állítása szerint ő épp mostanság akarta ezt lezárni, mert érezte hogy ez nem oké amit tesz, inkább helyre akarta hozni itthon a dolgokat, de hát tudjátok ez a szöveg ilyenkor milyen. Vagy elhiszem vagy nem.
2018. márc. 29. 11:06
 14/90 anonim ***** válasza:
78%

Tyű....

Én kidobnám, azonnal.

Kellene egy kis idő míg rendezem magamban a dolgokat, és persze ha a férjednek fontos a kapcsolatotok akkor hagynám teperni őt, aztán meglátnám mi a vége.

De nagyon fontosak a körülmények, hányszor csalt meg, meddig akarta volna folytatni stb. Mi a magyarázata, van e büntudat, megbánás stb.. Mi lesz nagy hassal? Meg a szülés utáni 6-8 hétben?...

2018. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 anonim ***** válasza:
69%
Ez kamuszagú, rájöttél és így védekezik.
2018. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 anonim ***** válasza:
67%
Azonnal kidobnám. Nálam ez nem megbocsájtható! Én kijelentettem a páromnak már a kapcsolatunk elején is hogy nálam ez azonnali szakítás. Majd amikor úton volt a kislányunk akkor újra elmondtam neki hogy ha ne adj isten megcsalna akkor felejtsen el engem is és a lányunkat is! Hiszen a megcsalással nem csak engem bánt meg, de a lányunk eddigi kerek életét is felborítaná. Az ilyen nem felelősségteljes apuka. Ha valami gond van nem félrelépni kell hanem megbeszélni a dolgot.
2018. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 anonim ***** válasza:
80%

Sajnalom!

Ha ennyire lazan veszi valoszinuleg maskor is megteszi. En is lehet kidobnam es meglatnam hogy akarja helyre tenni es “visszaszerezni “ a bizalmamat.

Varsz meg a terhesseg bejelentessel ezek utan?

2018. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 A kérdező kommentje:

Azt is mondta, ha bármelyikőjük lebukik otthon, akkor hagyják a viszonyt és helyre hozzák otthon a dolgokat. De most komolyan, az én férjemet se kell félteni, de egy házas gyerekes nő hogy lehet akkora ri.banc!?


Egyébként 10 éve vagyunk együtt. Nehezen dobok fel mindent, magam sem tudom mit tegyek. A gyerekkel sem...

2018. márc. 29. 11:12
 19/90 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg nagyjából mindegy, miért csinálta. Egyrészt annyi a bizalomnak, hiszen hazudott, hiszen akkor máskor is megcsinálhatja, és az a másik mindig ott lesz harmadikként kötünk, másrészt ha valami hiányzik neki, azt otthon kellene elmondania, kérnie, együtt kellene megoldani. Ha valaki terhesen el van tiltva, akkor azt meg lehet csalni? Vagy ha neadjisten az egyik beteg - nemtudomén mozgássérült vagy kórházba kerül sok időre - vagy elutazott, akkor az felhatalmasít és megérthető, ugyanolyan, mintha szabad lenne? Meg lehet persze bocsájtani mindent és néha meg is kell és túlélheti a kapcsolat is, és sajnos lehetnek kényszerhelyzetek is (anyagi függés), de így automatikusan nem egészséges, kell a harag, és ha a másik fél csak azért kéredzkedne vissza, mert most épp lebukott, egyébként nem zavarta sem a párja, sem a szeretője családja, hát az sem az őszinte bűnbánat jele... Azt még gyakorolja, tanulja csak meg.
2018. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
88%
Ha megtudnám oldani, hogy felneveljem, akkor én megtartanám a gyereket. A pasi viszont kuka. Ő konkrétan kereste is a lehetőséget h megycsalhasson. Hiszen ő mondta h olyat keresett, aki...
2018. márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!