Kidobjam vagy ne?

Figyelt kérdés

A terhesség elején vagyok, a férjem lebukott hogy csal.

Ti mit tennétek?


2018. márc. 29. 10:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem vele maradsz a gyerek miatt. Tuti nem tudod egyedül eltartani a gyereket, ezert nem lepsz rogton. Par ev mulva megint kiderul h felrement es akkor hagyod el egy "gyerekkel a nyakadon" es fogsz hisztizni a gyerektartason... stb. Szerinted nem fog megcsalni, ha nem lesz szex megint??
2018. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 A kérdező kommentje:
Még bármi lehet. Az is hogy a gyerek megy, az esély marad neki.
2018. márc. 29. 14:05
 73/90 anonim ***** válasza:
82%
Ez a legrosszabb döntés, amit csak tehetsz. Higyj nekem.
2018. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon tervezhetted, nagyon vagyhattal arra a gyerekre akire azt írod, hogy a gyerek megy!!!

Eddig sajnálták!

2018. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:
96%
Ugrálsz itt azon, hogy mennyivel jobb, hogy nem volt érzelem. Hidd el, ha fellángolás lett volna, az jobb lett volna, mert azt még megérti az ember. De csak simán a szex miatt bánt meg téged, ennyire ösztönlény? Inkább hazudik, becsap, minthogy odabújjon este hozzád, ráadásul egy gyors kielégülés miatt aláz téged porig? És egy ilyen emberben meg lehet bízni ezek után, aki ennyire önző?
2018. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim ***** válasza:
21%

Igen úgy értettem, hogy a megcsaláshoz érzelem kell.

Ez csak szex.

2018. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:
88%

Hasonló cipőben jártam. Csak az én férjem úgy bukott le, hogy hazahozott valami fertőzést, ami miatt 26 hetesen elhalt a magzat.

Valahogy nem érdekelt, hogy csak szex volt, és engem szeret.

Életem legjobb döntése volt, hogy kidobtam.

2018. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:
73%
75.-sel értek egyet. Ha valakivel szexelt érzelem nélkül, hidd el később mással is fog. Ha valakibe beleszeret, és nem tud ellenállni az megesik bármelyikünket, emberek vagyok és hibázunk. A szerelem elmúlik, a ti kapcsolatotok helyreáll, de ez nem igaz a csak szexre, mert az nem konkrét személyhez kötött, mint a szerelem, ergo bárkivel csinálhatja. Szerelembe egy felnőtt férfi nem esik olyan könnyen, pláne nem egyfolytában.
2018. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:
97%

Az első dolog, amit nem vesz be a gyomrom. “Megbeszélték, ha lebuknak, akkor megpróbálják rendbetenni a házasságaikat.” Ez milyen hozzáállás?! Miért nem előtte próbálták meg? Hogy beszélhetik egyáltalán ezt meg? Hogy lehetnek mind a ketten biztosak abban, hogy utána még lesz mit rendbetenniük? Nem elég, hogy hűtlenek, de még baromi pofátlanok is. Bocsánat, ez a második dolog, amit nem vesz be, mert az első, az a megcsalás. Még nem csaltak meg (vagy nem tudok róla) de most úgy gondolom nem tudnám megbocsátani, elválnék. A harmadik dolog, hogy többször megcsalt, visszajárt és közben veled is szexelt, ahol nem védekeztetek, mert gyereket akartok. Szerintem nagyon kiábrándító, hogy pont ebben az életszakaszban kezdett el csalni, mikor a gyerek is jöhet, ha már valamikor, akkor miért pont most?! Az egyetlen enyhítő körülmény (számomra) (és, ha egyáltalán igaz) hogy Te voltál az első nő, akivel lefeküdt és eddig az egyetlen is.


Amit én biztos, hogy tennék: Elmondanám a nő férjének, hogy ez történt. Ennyit megérdemel. (Mármint a nő.)

Amit tennék abban az esetben, ha úgy gondolnám, hogy még van visszaút: Szakítanék, megkérném, hogy menjen el, a babát pedig megtartanám.

Amit tennék akkor, ha nincs visszaút (legbölcsebb lenne): Szakítanék, a babát pedig elvetetném. Sajnálom abortusz ellenesek, de, ha vége, akkor vége. És egy ilyen szomorú történetben megérdemlem, hogy olyantól legyen gyerekem, aki nem csal meg, és akivel nem így indul ez az új fejezet.

2018. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim ***** válasza:
11%

Miért kene a férjnek elmondani? Ez annyira kicsinyes.

Az a nő mit ártott neki?

2018. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!