Kidobjam vagy ne?

Figyelt kérdés

A terhesség elején vagyok, a férjem lebukott hogy csal.

Ti mit tennétek?


2018. márc. 29. 10:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy előtted volt más egészen más, mint az, hogy melletted egyik nap téged qr, másik nap meg mást! A kettő nem ugyanaz! Ne keverd össze!
2018. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a rendszeres megcsalás a rendszeres veréssel egy szinten van.
2018. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:
94%
Egy gyerek nem fog egy rossz kapcsolatot helyrehozni. Ha fel vagy készülve rá, hogy egyedül is feltudsz nevelni egy gyereket, akkor hajrá. Tudod ebben az a szomorú, hogy még jobb lett volna, ha szerelemből csal meg. Ez annyira megalázó rád nézve is ne haragudj, direkt keress egy szexpartnert? Nem igaz, hogy nem érzed megalázónak ezt az egészet?
2018. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:
85%
Valoszinuleg a megcsalas tema azert erzekenyebb pont mert ott az ember onbecsulese, bizalma stb.. tehat minden olyan dolog dol romba egyszerre ami mind a kapcsolatnak az alapja mint a magam mukodesenek. Es persze az hogy en hol hibaztam. Talan a magunk elleni haraguk reszet is a masikra csapjuk ra arra a szemetre aki kepes volt ezt megtenni. Talan a sajat felelossegunk elismerese is ami meg jobban megneheziti az elfogadast es megbocsajtast. Rettento nehez dolog ez. Csodalom aki ezt kepes a helyen kezelni. En se tudnam
2018. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 A kérdező kommentje:

Szerinted egy szinten van, szerintem nem.

Egy verő férj nem mutat szeretetet, törődést főleg.

Az én megcsaló férjem (mint utólag kiderült), ugyanúgy éreztette velem azt hogy fontos vagyok neki. Tudom hülyén hangzik, de higyjétek el, olyan szeretetet adott a megcsalás alatt is, hogy ha nem bukik le, biztos nem jövök rá hogy csal.


Ez egy nehéz dolog. Eddig én is azt mondtam a megcsalás az a vég. De amikor belekerülsz, el gondolkodsz. Legalábbis én. Kell egy kis idő míg eldöntöm mi legyen.

2018. márc. 29. 11:58
 46/90 anonim ***** válasza:
82%

Hogyan derult ki? Eleg nehez helyzetben vagy. A ferjed miatt is es a baba miatt is.

Igaza van nehany valaszolonak, ha valami baja volt,akkkr meg kellett volna beszelnie Veled,es nem egy masik novel osszebujni.

2018. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:
89%
Az nem szeretett volt, hanem bűntudat és a lebukástól való félelem, de mégse volt nála olyan erős, hogy ne tegye meg még egyszer.Milyen szeretetre gondoltál? Szeretkezett egy nővel, hazament, veled is lefeküdt és röhögött a markában.
2018. márc. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 A kérdező kommentje:

Igen, ha baja van az embernek akkor nyissa ki a száját és mondja. Nálunk nem volt kommunikáció. Ha volt, vitába torkollott. Ezért (is) történhetett ez meg.


A héten itthon volt szabadságon, és én takarítás közben találtam egy telefont. Így bukott le. Azon tartották a kapcsolatot viber-en, így nem a "fő mobilján" kereste, nem fogtam gyanút.

2018. márc. 29. 12:16
 49/90 anonim ***** válasza:
93%

"az én férjemet se kell félteni, de egy házas gyerekes nő hogy lehet akkora ri.banc!?


Nincs különbség kettejük között, tökmindegy, hogy nő vagy férfi csal, a nő ettől nem lesz nagyobb ri.anc és a férfi sem kevésbé g€nyó.

2018. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:
89%
10 éve vagytok együtt, most változni fog valami, nem fog vitába torkollni? Gyerek mellett még kevesebb időd lesz rá, persze mindjárt megcáfolnak, hogy ez nem igaz, pedig dehogynem, akkor mit csinál? Ráadásul ekkora sz.r szöveget, hogyha okkal nincs szex, akkor nem megy félre, miért nem derítette ki most, hogy mi az ok. Ha tényleg csak szexkapcsolat volt az még rosszabb, mert a párod akkor egy ösztönlény, ki tudja kivel feküdt még össze, akikről nem is tudsz.
2018. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!