Kidobjam vagy ne?

Figyelt kérdés

A terhesség elején vagyok, a férjem lebukott hogy csal.

Ti mit tennétek?


2018. márc. 29. 10:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 A kérdező kommentje:

Nem tudom változna e valami, de van jó pár sztori ahol változtak a felek egy félrelépés után. Hogy ez nálunk hogy lenne ki tudja.

Hát nézd, szerintem ha egy férfi a szerelem miatt van másik nővel, nem csak a testiség hajtja az rosszabb. Szóval nem értek egyet vele, hogy rosszabb egy szexkapcsolat mint egy érzelmeken alapuló viszony.

2018. márc. 29. 12:25
 52/90 A kérdező kommentje:
Azt eddig valami oknál fogva kihagytam (pedig lehet fontos), hogy ő velem veszítette el 10 éve a szüzességét. Felvetettem neki, hogy ezért lépett e félre a kíváncsiság miatt, de tagadja hogy emiatt.
2018. márc. 29. 12:28
 53/90 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a szexkapcsolat is rossz, mert ezek szerint te nem vagy neki elég jó!

Fogod tűrni hogy még ezt egy párszor eljátsza veled?


Ez nagyon megalázó rád nézve, semmibe vesz téged és az érzéseid.


Nem könnyű helyzet, jól gondold át hogy folytatjátok-e vagy nem, illetve megtudsz benne ezek után bízni?

Elhiszed neki hogy ott van, ahol mondja, azzal van akivel mondja stb..


Én alapból nagyon bizalmatlan vagyok az emberekkel, nálam ez váló ok lenne, gondolkodás nélkül, de te tudod...

2018. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
65%
Osztom azt a véleményt, hogy ez is egy bántalmazás, legalábbis a forgatókönyv ugyanaz: Megcsal, de közben pl. ajándékokat vesz vagy hajlandó szerep játszani egy magamutogatós programon barátok, család felé, ami csak önfeloldozás, önigazolás (a verők is tipikusan így kompenzálnak), de mindent folytat ugyanúgy újra és újra és végül, amikor bocsánatot kéne kérnie, úgy állítja be, hogy te a hibád, miattad történt. Persze a kommunikáció kettőn múlik, de sok olyan "passzív agresszív" (pl. tipikus a csönddel büntető mártír) fél akad a házasságokban, aki nem hajlandó rá.
2018. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:
94%
Mentegetheted ahogy akarod, 2 barátnőm is ezt csinálja, majdnem felröhögök, amikor lebukás után sopánkodnak, hogy ha tudták volna, akkor nem vállaltak volna gyereket. A poén, hogy ott is már gyerek előtt is lebuktak.
2018. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán ő akar gyereket?
2018. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 A kérdező kommentje:
Egy ideje direkt nem védekeztünk.
2018. márc. 29. 13:04
 58/90 anonim ***** válasza:
97%
Ó ez egyre jobbna hasonlít az én sztorimra. 7 év együtt, velem vesztette el, majd mellettem még dugta a kolleginát. Szintén telefonnal bukott le és minden egyes nap tartották a kapcsolatot, miután már szex az nem volt. Hidd el, ugyanúgy megfogja tenni, csak mással. Persze, védekezhetsz itt nekünk, de mi csak a saját tapasztalatainkat írjuk le. Sokan voltunk már ebben a helyzetben és bármennyire is úgy tűnik, nem neked akarunk rosszat, csak kutyából nem lesz szalonna.
2018. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
97%
Ugye ez csak vicc, bár azt mondod, azért ment máshová, mert nem volt szex, közben meg direkt nem védekeztek, mert gyereket akartok, de közben ő félremegy. Most van szex vagy nincs? Ő is akarja a gyereket, vagy csak te gondolod, mert azzal, hogy megcsalt, nem úgy tűnik, mint aki felelősen gyereket tervez.
2018. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
89%

A legtöbb férj csak szexelni jár félre:D mert az jó, ha van egy állandó aki mos, főz, takarít rá.

Amúgy nem értem a kérdésed.Írod ,hogy te nagyon felvilágosult gondolkodó vagy,megérted ha félre sikeredett..Heee?:D


Leírok egy történetet.Ismerősünk férje már a házasságkötése napján megdugta a koszorúslányt a wc-be.3 éven keresztül min 20 csajt dugott meg..amúgy mindegyikkel csak szex volt.A baba nehezen jött náluk, a férj amúgy nagyon igyekezett a felesége kedvébe járni.Megszületett a gyerek.Aztán szépen szétmentek mert kiborította az egyik csak szexre használt a bilit..Ilyen életet akarsz? Akkor ne kérdezgesd ki mit csinálna,hanem szokd a gondolatot, hogy a te férjed valószínűleg gyakran fog félre járni.Ennyi:D

2018. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!