Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 13-án, múlthéten lefeküdtem...

Ha 13-án, múlthéten lefeküdtem valakivel?

Figyelt kérdés

Nem szedek gyógyszert, engedtem gumi nélkül.

Nem élvezett belém, de előtte pont kivette mielőtt elélvezett.


Ma kellett volna megjönnie, viszont nekem mindig késik egy, két hetet.De érzem a melleim, a hasamat, hogy megfog jönni.


Aggódhatok amiatt hogy baj történt? Ettől még teherbe eshettem?


Nem telt el két hét az ominózus eset óta.


2016. máj. 20. 22:30
 61/99 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok nő....
2016. máj. 22. 00:49
 62/99 anonim ***** válasza:
68%

Annyira ne forduljál magadba kérdező.

Lásd át a dolgokat, tudjad végre minek mi a súlya és hol a helye. Én férfiként mondom, hogy az abortusz gyilkosság. Ráadásul azokkal a picikkel utána kísérleteznek. Ne legyünk már ennyire embertelenek. Aki így kezeli a szexet az nekem semmiben nem másabb attól mint aki lövi magát rendszeresen.


Ez most így történt. Legközelebb figyelj jobban. A saját és más emberek érdekében is. Köszönjük, hogy elolvasod és reagálsz a kommentekre. Abban sokaknak igaza van, hogy semmilyen iskola nem ér fel a józan paraszti ésszel vagy az intelligenciával. A lexikális tudás csak egy dolog. A telefonkönyvet is meg lehet tanulni csak kérdés, hogy van-e értelme. Én is jártam egyetemre, láttam mi van ott, nem kell bemutatni. Néha rosszabb mint az állatkertben a majmok. Kicsit sajnálom, hogy idáig jutottunk. De ha már te megváltozol, megérte.


Egyébként lehet gumi nélkül csinálni, de annak úgy van értelme ha szedsz gyógyszert is vagy spirál vagy hüvelygyűrű vagy ilyesmi, nem váltogatjátok a partnereiteket és előtte javasolt közösen egy nemi úton terjedő betegségekkel kapcsolatos alapos vizsgálat. Szerintem valami ilyesmi a felelős döntés. Őszintén szólva én sem igazán szeretem gumiban mert elég rossz hatással van rám, de ez a helyzet. Amíg valakivel nem biztos, hogy komoly a helyzet addig meg főleg nincs értelme kockáztatni. Ha valakivel együtt vagyok X ideje és vannak közös célok, tervek, közben becsúszik egy baba akkor valószínűleg megtartanánk. Ha nem, akkor meg kerüljön nevelőszülőkhöz de ne haljon meg.

2016. máj. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 anonim ***** válasza:
31%

#62!

Minden tiszeletem,hogy a mai vilagban vannak ilyen gondolkodasu ferfiak es akik ennyire tisztaban vannak a dolgokkal!!!

2016. máj. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/99 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, azért kaptál olyan válaszokat, amilyenekt, mert bicskanyitogató, olcsó, proli stílusban nyomattad, h elveteted, meg utálod a gyerekeket, előtte meg tanúbizonyságot tettél róla, h buta vagy és felelőtlen, ráadásul a saját testeddel, a saját biológiai alapfolyamataiddal sem vagy tisztában, majd bónuszként bedobod, h te egyetemet végeztél és rácsodálkozol, ha az előzmények után ezt senki sem hiszi el neked.


Egy nem kíván terhességről is lehet normálisan nyilatkozni, sőt a szándékról is, h mi a terved vele. Egy egyetemet végzett nőnek tudnia kell intelligensen megnyilvánulni egy nyílt fórumon. Érdekes, h én mindig értelmes válaszokat kapok, ha kiteszek egy kérdést, még sose kellett felháborodnom, h hülyének néznek.

2016. máj. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/99 A kérdező kommentje:

Màr az elejétől bunkó vàlaszokat kaptam...

De mindegy....

2016. máj. 22. 09:00
 66/99 A kérdező kommentje:
Sokszor ponthogy én reagàltam normàlisan,ahhoz képest milyen stílusban írt jónéhàny ember
2016. máj. 22. 09:07
 67/99 A kérdező kommentje:
Nem azt irtam h utalom a gyerekeket.De nem érdekel,többet en nem magyarazkodok akármit irok belevan kötve,v kiforditva.Sziasztok
2016. máj. 22. 09:08
 68/99 anonim ***** válasza:

"Nem szeret a gyerekeket"

Ezt írtad. és még hogy te fogalmaztál normálisan és kulturáltan? Milyen egyetemet végeztél el mégis? Mert hogy ilyen megnyilvánulásokkal csak saját magadat járatod le.

2016. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 anonim ***** válasza:

"Màr az elejétől bunkó vàlaszokat kaptam..."

Mert már a kiírt kérdésed is provokatív, surmó és igénytelen zagyvaság.

Ilyent nem hogy egy egyetemet végzett, de egy általános iskolát sikerrel befejezett ember sem enged meg magának.


Sokan nyafognak, hogy milyen válaszokat kapnak - erre csak azt tudom mondani: amilyen az adjon Isten...


Nem sok kérdést tettem itt fel ( talán fél tucatnyit), de egyetlen "romlott lelkű" választ sem kaphat.

Vajon miért?


Ideje lenne magadba nézni!

2016. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/99 A kérdező kommentje:

Nem erdekel;)

By

2016. máj. 22. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!