Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 13-án, múlthéten lefeküdtem...

Ha 13-án, múlthéten lefeküdtem valakivel?

Figyelt kérdés

Nem szedek gyógyszert, engedtem gumi nélkül.

Nem élvezett belém, de előtte pont kivette mielőtt elélvezett.


Ma kellett volna megjönnie, viszont nekem mindig késik egy, két hetet.De érzem a melleim, a hasamat, hogy megfog jönni.


Aggódhatok amiatt hogy baj történt? Ettől még teherbe eshettem?


Nem telt el két hét az ominózus eset óta.


2016. máj. 20. 22:30
 41/99 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemet végeztél, hiába nem orvosit, látszik hogy semmit nem számít. A való élethez síkhülye vagy.
2016. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 anonim ***** válasza:
100%

jah, hát ha hónapokig nem tosztál, akkor lehet gumi nélkül!

wtf?!?!?!?

egyetemet végeztél? te is a birkaterelő szakon???

majd egyszer, mikor lesz már agyad és megismerkedsz egy normális pasival, akivel bevállalnád a gyereket, majd akkor fogod nagyon bánni, hogy ribi voltál

2016. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/99 A kérdező kommentje:
Oké...
2016. máj. 21. 17:08
 44/99 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem, muhhahha...hát jól mondják, a billentyűzet sok mindent elbír. El ne higgyétek már neki, még a leggagyibb szakra is kell valamennyi ész, de neki semmi sincs!


Én azon (is) röhögök itt, h a kérdező szerint a nemi betegség, az csak valami kis viszketés és ennyi. Merthogy neki már volt olyan. :D

2016. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/99 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ez nem vicc. Az egyetemen is ez a szint. Tisztelet a kivételnek de nagyon kevés van.


Ez a természetes szelekció.

2016. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/99 A kérdező kommentje:

Honnan veszed h nincs eszem?

Azert mert ez a helyzet amit kiirtam..de

Nem ismersz ....

2016. máj. 21. 18:03
 47/99 A kérdező kommentje:
Azert irtam hogy honapokig nem,mert az egyik kommentezo folyton tàmad azzal hogy mindenkivel lefekszem,holott nincs igy.
2016. máj. 21. 18:11
 48/99 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem ugy ertettem h a nemi betegseg csak kis viszketes...kiforditod a szavam
2016. máj. 21. 18:13
 49/99 A kérdező kommentje:
Azert mert voltam olyan hulye h engedtem gumi nelkul...emiatt mar rogton rbanc lennek? Hat az nem itt kezdodik szerintem.De latom mennyi rohado lelku ember van itt aki azt elvezi h mást tàmad
2016. máj. 21. 18:16
 50/99 anonim ***** válasza:
100%
Nem rịbanc vagy hogy gumi nélkül engedted, hanem idióta. Van a kettő között különbség.
2016. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!