Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 13-án, múlthéten lefeküdtem...

Ha 13-án, múlthéten lefeküdtem valakivel?

Figyelt kérdés

Nem szedek gyógyszert, engedtem gumi nélkül.

Nem élvezett belém, de előtte pont kivette mielőtt elélvezett.


Ma kellett volna megjönnie, viszont nekem mindig késik egy, két hetet.De érzem a melleim, a hasamat, hogy megfog jönni.


Aggódhatok amiatt hogy baj történt? Ettől még teherbe eshettem?


Nem telt el két hét az ominózus eset óta.


2016. máj. 20. 22:30
 51/99 anonim ***** válasza:
100%
te tervezed a kikapartatásod és minket hívsz rohadó lelkűnek? Kissé baj van az értékítéleteddel...
2016. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 anonim ***** válasza:
100%

"...egyetemet vegeztem"

Te?!

Akkor én tavaly a Marson nyaraltam.

2016. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 A kérdező kommentje:
Higyjetek amit akartok!
2016. máj. 21. 23:38
 54/99 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embereket mint te nem oltani, szidalmazni, bántani kéne, legvégső esetben sem felháborodni, hanem elbeszélgetésre küldeni egy pszichológushoz.
2016. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/99 A kérdező kommentje:
54: Igazad van Neked legalább.....köszi h te nem vagy bunkó
2016. máj. 22. 00:03
 56/99 anonim ***** válasza:
100%

A rohado lelkemmel kerlek szepen soha eletemben nem oltem volna meg a gyerekem! Az elso nem volt tervezett a ferjemmel,de megtartottuk es eletunk legjobb dontese volt! Most pedig az egyik itt tartozkodo rohado lelku a masodik babajat hordja a szive alatt! Ugyanis szamomra az elet abbol all,hogy elvegeztem az iskolat,bar az anyagi korulmenyek akkor nem engedtek,igy egyetem kilove,de szepen leerettsegiztem,azonnal munkat kerestem,felkoltoztem pestre tok egyedul,hogy ne a szuleim tartsanak el 18eves fejjel,vegul ferjhez mentem es gyereket szulok annak a ferfinek,akit teljes szivembol szeretek! Ez tenyleg rohado lelekre vall!

En inkabb azt hivom annak,aki utalja a gyerekeket es a sajat eszetlen baromsaga miatt kepes lenne szemrebbenes nelkul ki kapartatni a sajat gyereket a mehebol,mert egy felelotlen,agyatlan senkihazi!

Es johetsz nekem az egyetemmel,nem az egyetemtol lesz valakinek esze az elethez!!!

2016. máj. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 A kérdező kommentje:

Én is egyedül költöztem fel az ismeretlenbe.És rengeteget dolgoztam, hog eltartsam magamat, és segitseg szüleimnek is.


Az egyetemet azért irtam mert irta valaki hogy mennyire tanulatlan vagyok.


Igen, képes lennék rá, nem mondom hogy nem viselne meg , ha tényleg ezt kellene tennem, de nem akarnék egyedül gyereket vállalni...de nem ragozom tudom hogy én tehetek róla, de nem kell támadni egyfolytában, mert nem ismersz valójában

2016. máj. 22. 00:39
 58/99 A kérdező kommentje:
Nem aztmondtam , hogy utálom a gyerekeket, csak nem szeretem mert idegesitő a legtöbb
2016. máj. 22. 00:40
 59/99 anonim ***** válasza:
0%

Alap hangon,aki szemrebbenes nelkul elvetetne a gyereket,az nem no! Ugyanis a sajat felelotlenseged miatt alakult a helyzet,hogy vagy-vagy....

Ha ugy alakul,vallald a kovetkezmenyeit es legalabb legkozelebb nem szexelsz felelotlenul!

2016. máj. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/99 A kérdező kommentje:

Nem fogok legközelebb, sőt alkalmiba sem fogok soha többet belemenni,mert nagyon megbántam.


De ezek azt élvezik hogy mindennek lehordanak, mintha ők sohasem tévedtek volna az életükbe, mindegyik olyan "tökéletes"


Tisztelet a kivételnek.

2016. máj. 22. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!