Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 13-án, múlthéten lefeküdtem...

Ha 13-án, múlthéten lefeküdtem valakivel?

Figyelt kérdés

Nem szedek gyógyszert, engedtem gumi nélkül.

Nem élvezett belém, de előtte pont kivette mielőtt elélvezett.


Ma kellett volna megjönnie, viszont nekem mindig késik egy, két hetet.De érzem a melleim, a hasamat, hogy megfog jönni.


Aggódhatok amiatt hogy baj történt? Ettől még teherbe eshettem?


Nem telt el két hét az ominózus eset óta.


2016. máj. 20. 22:30
 21/99 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti, hogy hosszabb a ciklusod. vezess naptárat! Nem mindenkinek 28 napos, nekem pl 31. De a két gyerek közt 26 napos ciklusaim voltak.

Ja és sok betegségnek hetek/hónapok kellenek mire olyan tüneteket produkálsz.

Sajnos nekem is volt ennyi eszem régen, Három hét után lettek tüneteim...

Szedj fogamzásgátlót, ha nem jó a gumi, de minimum pharmatexet megszakítással.

Mert ez így orosz rulett.

2016. máj. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/99 anonim ***** válasza:
67%

Ha terhes lennek 100,h nem tartanam meg????????

Te atya ur isten a hatalmas mennyekbe!!!!!!!!!!!!!

Te azt vagod,hogy magyarorszagon minden 2.no abortuszon esik at,egy nem kivant terhessegbol? Es azzal kepben vagy,hogy mennyi no/hazaspar vagyik kisbabakra akiknek nem lehet? Te pedig a felelotlen tyuk eszeddel ugy fogod fel,hogy ha ugy alakul,nem tartod meg? Es azz kepben vagy,hogy egy magzat 6hetesen mar dobogo szivvel el a mehben?tudod azt,hogy egy abortuszon a pici babanak,aminek mar ott vannak a kicsi vegtagjai egy abortusz alatt ezeket a testreszeit kitepik es szo szerint szetboncoljak a mar fajdalmat is erzo babat? Nem utolso sorban, "jobbik" esetben ossze szedsz valamit,mert nem tudsz uralkodni a testeden,vagy szimplan csak annyi eszed van mint egy kekre festett porcelan csirkenek,vagy mint egy marek lepkefing!!!! Az ilyen felelotlen semmire valo eletre alkalmatlan egyedeket kar volt megszulni is! Ha mar azt le sza rod,hogy azzal az erzo magzattal mi tortenik egy abortusz alatt,legalabb a te tested erdekeljen annyira,hogy ne akarj elkapni valami betegseget! Es valaszolva a kerdesedre is,igen lehetsz terhes! En egyetlen alkalombol lettem terhes a ferjemtol,de nagyon remelem,hogy te nem leszel! Ha megis,legalabb mar annyi legyen benned,hogy megszulod es olyan csaladhoz keruljon akik szeretetben felnevelik es valamivel tobb esszel,mint amennyivel te rendelkezel!!!!

Na az ember ilyenkor legyen higgadt es ha valami nem tetszik gorgessen tovabb mi?!!! Pfuuuu

2016. máj. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 anonim válasza:
21%
Abortusz előtt azért ajánlanám a néma sikoly cimű filmet.
2016. máj. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/99 A kérdező kommentje:

Az en dolgom h megtartanam vagy sem....es egyaltalan nem hat meg amit irtal

Nem szeret a gyerekeket

2016. máj. 21. 06:51
 25/99 A kérdező kommentje:
Szeretem*
2016. máj. 21. 06:52
 26/99 anonim ***** válasza:
83%

Neked tényleg a szádba kell rágni, hogy NEM a 28 napos tankkönyvi ciklussal kell számolni, ha neked hosszabb???

1 hete ba..., 1-2 hetet "késni" szokott a 28-hoz, magyarán kb. a legtermékenyebb időszakodban engedted. Nagyon ügyes!

2016. máj. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 anonim ***** válasza:
83%
Ja és érzed, hogy "mindjárt megjön". Igen, amikor gyereket vártam, én is egy héttel hamarabb kezdtem érezni. ;)
2016. máj. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 A kérdező kommentje:

De nem elvezett belêm.

Na mindegy..lesz ami lesz,myjd kiderul teszt utsn jovoheten

Tegnsp kezdtem el erezni a menszesz erzest mert tegnsp kellett volna

Hiaba okoskodtok a ciklusrol....leszarom az osztast.....

Nem fogjatok fel h nem 35 napos??? Mondtam vmikor egy honapot v tobbet is kesik vmikor egy hetet vmikor par napot vmikor masfel hetet

2016. máj. 21. 07:51
 29/99 anonim ***** válasza:
2016. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 anonim ***** válasza:
97%
Akkor imádkozzunk mindannyian hogy elkapj valami szifiliszt hpv-t vagy hasonlót, mert az terméketlenné tesz ezáltal gond megoldva, nem kell védekezned, gyúrhatsz az AIDS-re. nem szereted a gyerekeket de védekezés nélkül a lábad széttenni igen? Jó igénytelen lehetsz...
2016. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!