Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 13-án, múlthéten lefeküdtem...

Ha 13-án, múlthéten lefeküdtem valakivel?

Figyelt kérdés

Nem szedek gyógyszert, engedtem gumi nélkül.

Nem élvezett belém, de előtte pont kivette mielőtt elélvezett.


Ma kellett volna megjönnie, viszont nekem mindig késik egy, két hetet.De érzem a melleim, a hasamat, hogy megfog jönni.


Aggódhatok amiatt hogy baj történt? Ettől még teherbe eshettem?


Nem telt el két hét az ominózus eset óta.


2016. máj. 20. 22:30
 31/99 anonim ***** válasza:
100%
hagyjátok...úgyse fogja megérteni amit itt próbálunk neki elmagyarázni. Igen, menj orvoshoz ha heteket "késik" a vérzésed... majd az orvos elmagyarázza. Bár abortusz előtt úgyis meg kell jelenned nála. És amit érzel lehet a beágyazódás is simán...hasonló tünetek szoktak lenni.
2016. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/99 anonim ***** válasza:
86%
Ne foglalkozzatok ezzel az agyatlan ágybetéttel, majd kér vip kártyát az abortusz listán, aztán úgyse lesz min aggódnia, ha már meddövé teszi a sok ,,kaparás´´. Bízom az isteni igazságban, remélem ilyennek nem ad gyereket.
2016. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/99 anonim ***** válasza:
100%

Szóval neked nincs rendes, rendszeres ciklusod, csak úgy összevissza jön meg és te engeded gumi nélkül bárkinek, bármikor...Ügyes, okos kislány. :D


Ha nem rendszeres a ciklusod, azzal nem kefélgetni kell gumi nélkül, hanem orvoshoz menni, mert hormonális gondok lehetnek.


Jah és attól, h nem élvezett beléd, az előváladékától terhes lehetsz, ezt a 12 évesnek is illik tudni.


Majd mész kaparásra.

2016. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/99 anonim ***** válasza:
100%
Minek védekezzen, hisz majd kikapartatja, hiszen nem szereti a gyerekeket, csak a szexet, ahhoz meg nem kell agy...
2016. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/99 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen embert nem lehetne feljelenteni valahol,hogy bezarnak egy sotet zarkaba egyedul es elete vegeig nem szexelhetne vagy ultessek villamosszekbe? Elore is elnezest mindenkitol,nagyon sok roma ismerosom van,NORMALIS ISMEROSOM! De te tuti a legnyomorekabb,leg agyatlanabb,gusztustalanabb,igenytelenebb fajtaba tartozol! Te nem szereted a gyerekeket,le sza rod ha elpasz valamit,de ha gyerek lenne kerdes nelkul elvetetned.... Ember vagy te egyaltalan? Hany eves vagy? 9? Hogy ennyire felelotlen idiota eszetlen embernek nem nevezheto leny vagy?! Asd el magad,legalabb ennyivel segitsd a foldet,ami mar nagyon megerett a pusztulasra az ilyen egyedek miatt mint te!
2016. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/99 A kérdező kommentje:
Pff..milyen emberek vannak itt...oke,baromsag volt gumi nelkul...megbantam nagyon...de nem szoktam mindenkivel gumi nelkul,ez nem ezt jelenti...nem tudom honnan veszitek..illetve az hogy nem szeretem a gyerekeket..nem tudom miert főbűn...
2016. máj. 21. 13:48
 37/99 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a fobun te eszetlen! Hanem ha nem szereted a gyereket ne kufircolj vedekezes nelkul,mert annak egyszer a baba fogja meginni a levet,akit majd szet boncolnak....!!!!!! Vagy elkapsz valami olyan betegseget,amit az eletbe nem felejtesz el! Es nem hiszem el,hogy ennyi komment utan sem fogod fel,hogy mirol beszelunk! Ebbol latszik milyen tanulatlan idiota vagy!
2016. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/99 A kérdező kommentje:

Felfogom

De normális modorba is lehetne közölni,nem szitkozódva ,illetve degradàlóan.Tisztàban vagyok a hülyeségemmel.

2016. máj. 21. 14:08
 39/99 A kérdező kommentje:
Egyebkent meg nem vagyok tanulatlan...egyetemet vegeztem
2016. máj. 21. 14:33
 40/99 A kérdező kommentje:
Hónapokig nem voltam elotte senkivel,persze le kell hordani mindennek
2016. máj. 21. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!