Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki merné így bevállalni?

Ki merné így bevállalni?

Figyelt kérdés
január 12-én 9 hetesen elhalt a babám,másnap volt a műtétem.a doki azt mondta,hogy 6 hónapig nem szabadna,hogy terhes legyek.annyi a gond,hogy e hónap 15-én kellett volna megjönnie.a ciciim fájnak.szerintem terhes vagyok.hétvégén tesztelek.ki merné így bevállalni?szeretnék babát,de félek is,nehogy ugy járjak megint.
2010. márc. 23. 12:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

teszteltél ma? :)


12:13-as

2010. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia!

én 6 hetesen vetéltem el,úgy h természetgyógyász segített abban h babás legyek, amikor elkezdtem véerezni azonnal mentem hozzá, mondta h ne várjak semennyi időt hanem az elős nap amikor elvetéltem az számítson a menstruáció első napjának és onnantól számoljam a peteérést és próbálkozzunk, mert tuti h teherbe fogok esni mert a szervezetem annyira készen áll rá.így is lett.terhes is lettem és most múlt 2 éves a kislányom aki olyan eleven h 6 fiút kitesz:) ne izgulj szerintem nem lesz gond.szorítok és várom a híreket.üdv

2010. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Pénteken teszteltem,és pozitív lett:)olyan boldog vagyok.köszönöm mindenkinek a biztató szavakat.csak ez a hányinger ne lenne:p
2010. márc. 29. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!