Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek, és megijedtem. Merjem...

Félek, és megijedtem. Merjem bevállalni? 23/L

Figyelt kérdés

Két évvel ezelőtt elvesztettem egy 3 hónapos terhességemet. Most két év után a párom felhozta, hogy ő szeretne probálkozni ismét. Engem nagyon megviselt, és mai napig fáj:(

Félek ha összejön, megint át kell élnem ezt a szörnyűséget. Hogyan vegyek magamon erőt? Mi van ha megint el vetélek, ha nagyon sok időbe telik, vagy ha nem is lehet már babám. Ugy félek, de másrészt meg nagyon vágyom már rá.


2010. aug. 23. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Igaz a mondás:Aki mer az nyer:-)

Vállald be mert ha nem azon kapod magad hogy 40éves vagy és esélyed sincs a "probálkozásra"!Egy nő(anya) mindent kibír!!!Hajrá:-)

2010. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy. köszönöm :)
2010. aug. 23. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
vállaljátok be:) én is 24évesen lettem anya és ennél nagyobb öröm nem érheti az embert. A 3hós baba elvesztését mondd meg a dokinak és ha kell akkor ad rá gyógyszert amitől meg tud maradni.(pl utrogestan a neve asszem)Ha szükséges. Fiatal vagy s lehet még babád. Én is elvesztettem/vetettem a babámat 22évesen nem álltam rá készen.Ez a kis 5kilós csöppség azonban minden akkori rossz emlékért kárpótol. Most 4hós a babám s nagyon nagy öröm.
2010. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is fogjatok hozzá. Próbálj pozitívan hozzáálni, hogy nem fog történni semmi baj. Sajnálom, hogy ez történt veled/veletek, de próbálj túllépni rajta.
2010. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok. Gratula a babádhoz :) Megteszek mindent hogy jó legyen.
2010. aug. 23. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezt most tényleg nekünk kell eldönteni??????.......
2010. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem nekünk kell eldönteni,de tanácsot adni,át dumcsizni lehet..

Te sose beszéled meg a dolgaidat senkivel??

Neki most jól esett más nők-anyák véleménye!!!Ennyi szerintem,a döntés az övé!!Beeeeeeeeeeee:-)))

2010. aug. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ELSŐNEK:

Bár én nem 40 vagyok, ne sértsd meg őket itt. (esélyük sincs) Többen vannak, akik igenis szeretnének babát, ezen az oldalon kommentelnek, és ha egészségesek, bizony, lehet, hogy hamarabb sikerül nekik, mint a valamilyen problémával (akár lelkivel is!) küszködő fiatalabb társaiknak!!

2010. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem nektek kell eldönteni, én csak véleményt szerettem volna kérni, és jól esett leirni, és valakivel beszélgetni róla. Ennyi. A többieknek köszönöm.
2010. aug. 24. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!