Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most nagyon nem értem? De...

Ez most nagyon nem értem? De megijedtem?

Figyelt kérdés
Próbálom egyszerűen! Szóval jövő hónapban babát tervezünk. A ciklusom nem teljesen szabályos 28-32 nap közötti, de nagyrészt 30 napos. Most kb. a 14. nap tájékán volt tojásfehérjés nyákom, meg szurkálás. Rá pár napra voltam uh-on (nem ezért, de ha már ott voltam megnéztük)! A doki mondta,hogy mivel már kb. 4 napja volt ovu, azért nem lát folyadékot, de a sötétebb folt valószínűleg az összeesett tüszőt jelenti, tehát szerinte volt ovum. Meg mondta,hogy előfordul olyan,hogy normális ciklusnál ne legyen pé, de azért az nagyon ritka! De ha tényleg akkor volt, amikor éreztem, akkor viszont nem jön ki utána a 14 . nap. Mert nem 14 nappal ovu után jött meg! Ez hogy lehet? Valami baj lehet? Nagyon parázok!
2011. márc. 19. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz. Ez teljesen normális, és nem is biztos, hogy 14. nap volt ovu, ha mondjuk a 15.-en és megjön 29 napra az teljesen szabályos, de 1-2 nap késés se a világ.
2011. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem pl. 12-13 naposak voltak a luteális szakaszaim. No apra.
2011. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!