Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit megijedtem! Miért...

Kicsit megijedtem! Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap óta barnás folyásom van, ami mára eléggé erős lett. Ovúm jan.6.-án volt, úgy hogy biztos , hogy nem az! Tegnapig azt hittem, hogy beágyazódás lehet, de mára már kezd a menzesz előjelének látszani! 20.-a körülre nem várom, úgy hogy még annak is korai! 6 hónapja abbahagytam a gyógyszert, és szerencsére rögtön beállt a 25 napos átlagciklusom, mindig pontosan jött meg eddig! Tesztelni még nem akarok, mert korai! Akkor mitől lehet? ha megjönne, az normális ilyenkor, hogy egy héttel későbbre nem vártam? Lehet még ettől baba?
2011. jan. 14. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 18.-ra nem vártam és ma megjött!Már a 21. naptól barnázom...:-(szoktam amúgy,de ilyen korán azért nem!Én sem tudom mire vélni...Lehet valami van a levegőben :-)
2011. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!