Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki merné így bevállalni?

Ki merné így bevállalni?

Figyelt kérdés
január 12-én 9 hetesen elhalt a babám,másnap volt a műtétem.a doki azt mondta,hogy 6 hónapig nem szabadna,hogy terhes legyek.annyi a gond,hogy e hónap 15-én kellett volna megjönnie.a ciciim fájnak.szerintem terhes vagyok.hétvégén tesztelek.ki merné így bevállalni?szeretnék babát,de félek is,nehogy ugy járjak megint.
2010. márc. 23. 12:54
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a sok erősítést.most már akkor megnyugszom.
2010. márc. 23. 13:05
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg terhes vagy, az azt jelenti, hogy a méhed felkészült egy baba kihordására. Ki van ez találva. Kíméld magad, és minél előbb doki, lehet hogy ad valami terhességmegtartó gyógyszert, biztos, ami biztos. Majd írd meg, milyen lett a teszt.
2010. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
mképp megírom,és köszönöm:)
2010. márc. 23. 13:13
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kb. 9 hetesen halt el a magzatom. Nekem csak 6 hetet mondott a doki, egy menzim volt közben, következő hónapban már újra terhes voltam! Már másfél éve a kisfiam! Ne aggódj, nem lesz semmi baj!!!


Szurkolok érted!

2010. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

hát persze, hogy bevállalnám. ha egyszer ott van :)


gondolj arra, hogy ha nem lennél rá alkalmas fizikailag, akkor valószínűleg nem is fogant volna meg

2010. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne vállalnám be!!! Nekem 2 missed abom volt, az egyik 16 hetesen, a másik 10.

3 hónapot kellett várni. Nem szedtem egyik terhességemnél sem semmit!!! Sok pihi, én betegállományba mentem egyből amikor kiderült, sok gyümölcs, sok zöldség, semmi stressz!

2 fiú anyukája :)


Mikor tesztelsz??? Írj majd :)

2010. márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
szerintem már pénteken vagy szombat reggel fogok csinálni tesztet.mképp megírom:)
2010. márc. 25. 12:20
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! én itt vagyok jó példának :) 11 hetesen vetélés, műtét, 3 hónapot mondott a doki, két mensi után becsusszant a bébi! RÁadásul a szervezetedben még az előző terhesség miatt van egy csomó olyan anyag, hormon ami elősegíti az erősebb megtapadást! Nyugi minden rendben lesz! Sokan szurkolunk nektek! Csak ne stresszelj!!!!! 19 hós rosszcsont anyukája :)

Ja és várjuk a teszt eredményt !!

2010. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

No én is így születtem. Anyám a "bátyámmal" a 7. hónapban vetélt el, megszülte halva, neki is 6 hónapot mondott a doki, én két hónap múlva kopogtattam. :o) Ráadásul utána még volt velem egy műtétje, mert a 4. hónapban egy cisztát kellett kiszedni a hasából, ami bár méhen kívüli volt, de rohamosan növekedett. És ennek már 33 éve, azóta én is anyuka vagyok, két csöppségé. Még jó, hogy megtartottak! :o)

Azóta az orvostudomány egy csomót fejlődött, Érted biztos sokkal többet tudnak tenni, mint anno anyukámért...

Legjobbakat Nektek!

2010. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem műtét után három hónappal jött a baba. (hat helyett). Minden rendben volt és egészséges. Mindezt kétszer csináltam így. Nyugodj meg, és ha terhes vagy minden rendben lesz. Drukkolok Neked. Minden jót.


Három gyermekes anyuka

2010. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!