Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 40 évesen 2. babát ki merne...

40 évesen 2. babát ki merne bevállalni?

Figyelt kérdés
mert én nem.Van egy nagy fiam,van egy 1 éves,de a párom szeretne egy lányt.az első fiam nem tőle van.nagyon örültem hogy most szültem,de nem merek még egybe belevágni.tanácsot kérnék,esetleg aki ilyen idősen szült?vagy ha ennyi idős lenne,
2010. febr. 28. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nővérem 42 és most vannak rajta a második babán.
2010. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért ne? Hajrá...
2010. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha most vagy 40 eves, akkor a most egy eves babat is 39 evesen, tehat majdnem 40 evesen szulted. Ha igy volt, akkor vallald be! Szerintem 38 vagy 40 eves valaki mindegy. Mar mindegyik keson van igazabol.

Az utobbi terhessegeddel nem volt semmi gond? Ha nem, akkor minel elobb vallald be!

2010. febr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én most 34 vagyok, első babás.Férjem szeretne még egyet, de én nagyon gondolkozom rajta.Háááát nem tudom.Szerintem meg fogom bánni, de nem vállalom.

Barátnőm 38 évesen szülte a másodikat.Sokszor tiszta ideg.

Ha most egy éves a kisebbik fiad, és semmi gondod a gyerekneveléssel, akkor miért nem vállalod be a következőt?Az is mindjárt itt lenne.

2010. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a gyerekneveléssel semmi.sokkal türelmesebb,és kiegyensúlyozottabb vagyok mikor 20 évesen amikor először szültem.de félek,hogy mire a 3 gyerek is nagyobb lesz már 43 éves leszek ha nem lesz munkahelyem hová vesznek fel ennyi idősen?semmi gondom nem volt a hetességgel sem,sőt,de mégis erősen gondolkodom.
2010. febr. 28. 15:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Szeretne a parod egy lanyt. De mi a biztositek arra, hogy a kovetkezo lany lenne?

En a helyedben nem vallalnek mar, hiszen vannak felelmeid. Inkabb nojon fel a ketto egeszsegben, rendben es oruljetek nekik!

2010. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2009. árilisában szültem a 2. babámat (kislány) 39 évesen, a nagyfiam 18 éves. Elváltam és ez az "új" (8 év)házasságom. Nagyon féltem én is az egészségügyi problémáktól stb., de hál istennek több és körültekintöbb vizsgálaton estünk át, és ez így volt jó.

Életem egyik legjobb döntése volt, hogy megszületett a kislányom!! :-))

Tényleg jól meg kell fontolni, de nem csak 40 évesen hanem huszon és harminc évesen is. Ja és mi még tervezünk egy picúrt!!



Halgass a megérzésedre...

2010. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!En tavaly szultem 39 evesen szinten masodik hazassagban,az elso fiu es 12 eves,a pici kislany es het honapos.Nem bantam meg,pedig engem is az anyukam 35 evesen szult es 72 evesen meghalt sajnos,ez az egy dolog amitol az elejen feltem ,allandoan szamoltam hogy ha en ennyi akkor o annyi es nem fogom latni felnoni stb,viszont miota megvan eletunk legboldogabb napjait toltjuk,szinte megfiatalodtunk mind a ketten a ferjemmel,nem banom egy percet sem hogy igy dontottunk es sokkal tobb turelmem van mint huszonevesen.A szuletesi rendellenessegek pedig sokkal nagyobb gyakorisaggal fordulnak elo huszonevesen,ez bizonyitott,pl.a Down -kor,mivel 35 felett sokkal jobban vigyaznak a kismamak a szuresre mint huszonevesen.Nekem ez a velemenyem.
2010. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

anyukám 41 évesen szülte a húgom.ő az 5. gyerek.igaz ő nem tervezett gyerek volt,de egy pillanatig sem fordúlt meg a fejükben h elvetessék,pedig már a nem voltak fiatalok akkor a szüleim(ugy értem nem 20 30 évesek voltak akkor)anyu40 apu pedig 45 éves volt akkor.én bevállalnám,ha ugy lenne.

/S/

2010. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42 voltam amikor szültem 3.babát, 21,17 évesek a nagyok.Nem bántam meg.
2010. márc. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!