Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány éves kortól merjük...

Hány éves kortól merjük bevállalni?

Figyelt kérdés
A párommal 4éve vagyunk együtt. 19 éves vagyok, ő 22. Nyugalom, nem most rögtön szeretnénk babát, csak nagyon szeretjük a gyerekeket és sokat beszélgetünk erről hogy milyen korban nem túl korai már. A véleményetekre vagyok kíváncsi.
2010. márc. 15. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha készen álltok rá lelkileg, és anyagilag is jól álltok, akkor semmi akadálya akár máris belevágni.
2010. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá anyagi keret és hely, akkor egy-két éven belül teljesen nyugodtan jöhet a lurkó. :)
2010. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább egyetem mellett, mint munka mellett.
2010. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán valami iskolát vagy szakmát azért előbb csináljatok, mert ha majd oviba megy a babuci, neked nagyon nehéz lesz papír nélkül dolgozni menni!
2010. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok,a párom 22.Ő már nagyon szeretne gyereket,én nem,soha nem is akartam.De érte meg fogok változni,szóval nálunk idő kérdése.

Nekem házam,autóm,munkám van és bár párom munkanélküli,így is nagyon jól kijövünk anyagilag.

Nálunk akkor lesz baba,ha a jelenlegi munkahelyet le tudom "cserélni" egy másikra és felveszem a köv.hitelt a házam kifizetésére.Mert sajnos még csak felét fizettem ki.

Így egyenlőre nem tervezünk családot,de szerintem 1-2 éven belül igen.

Szóval,ha nektek nincs lakás és munkahelyi gondotok,akkor szerintem hajrá!!Ezt nektek kell érezni.

De az is biztos,hogy a megélhetésetek hiába van ma biztosítva,ha holnap már nem lesz.Erre is gondoljatok(pl.megszűnik a munkahely ilyesmi)

De összességében én örülök,hogy ilyen elhatározásra jutottatok.Szerintem mindent bele!!!!

20/L

2010. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!