Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A doki a magzatot hány hetes...

A doki a magzatot hány hetes kortól látja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! vagy ha nem látja hányadik héttől tudja kitapintani a terhességet?ha volt fogantatás akkor elvileg 3-4 hete
2011. okt. 29. 21:16
 1/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ultrahanggal kb 5 hetes terhességet már lehet látni, 6 hetesen már pulzál a szív, ekkor mondják a dokik, hogy élő terhesség van. Tapintással csak jóval később tudják megállapítani, mert a méh ilyenkor még alig növekszik. A terhességi kort viszont nem a fogantatástól számolják, hanem az utolsó menses első napjától. Vagyis kimardt menses plussz egy-két hét, és látszik UH-n. A terhességi teszt viszont már korábban pozi. :-)

2011. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ. nagyon félek a teszttől. a dokinál meg nincs választás,fel kell ülni a székre. az a baj hogy a mensi egy hete múlt el,és az se rendesen. 2 napig tartott vagy addig se,minden reggel rosszul vagyok,csak a reggeli mulasztja el./eddig nem volt ilyen./ de mindegy ha jönni akar jöjjön :D, csak kicsit váratlanul ért.
2011. okt. 29. 22:27
 3/8 Manka68 ***** válasza:

Pedig a doki is csak ugyanazt fogja mondani, mint a teszt, csak többe kerül. :-/

Azon kívül már eldőlt, hogy terhes vagy-e, csak még te nem tudod.

Szóval előbb szerintem tesztelj egyet, nincs mitől félned.

A dokinak is az az első kérdése, hogy teszteltél-e, és mi az eredmény.

2011. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Adrika ***** válasza:

4 terhességem volt,ebből 1 spontán vetéléssel,2 gyermekem született-velük veszélyeztetett terhes voltam,1 elhalt terhességgel végződött :( :)

Mindegyikkel 5-6 hetesen voltam először dr-nál!

Bocsi,hogy ide írok,de engem is foglalkoztat a kérdés,10-én nagyon nem kellene megjönnie,van már 3 halvány pozitív tesztem,így 10-én még csak 4 hetes terhesség lesz/lenne(ami tudom,hogy végülis csak 2,mert ott van még a beágyazódás...)szóval mit gondoltok,ha 10-én elmegyek dr-hoz,kiírna betegállományba?

Nem szeretném,ha ezt a babát is elveszítenénk!

Poros,büdös,hangos helyen végzek fizikai munkát és nem szeretnék kockáztatni!

Még egyszer ne haragudj Kedves Kérdező,hogy itt tettem fel a kérdésem!

2011. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó válaszoló,nagyon drukkolok neked,és kívánom,hogy sikerüljön neked. szerintem a házi dokinak mondd el,és kérd meg hogy írjon ki ennek fejébe 1-2 hétre,ha normális biztos kiír. írd majd meg,hogy mi van veled! addig is vigyázz magadra/magatokra.
2011. nov. 6. 19:17
 6/8 Adrika ***** válasza:

Köszönöm szépen,Kedves Kérdező!

Mindenképp írok,ha voltam dr-nál!

Te honnan írsz?

Mikorra nem várod?

2011. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves Adri,

írtam neked privátba!

2011. nov. 7. 18:07
 8/8 Adrika ***** válasza:
O.k.!Válaszoltam :)
2011. nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!