Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetelesem volt az elmult...

Vetelesem volt az elmult idoben. Lehetseges, hogy candida gomba olte meg a magzatot?

Figyelt kérdés
6 hetes voltam. Nemsokara megyek vissza a dokihoz, de szeretnem tudni a velemenyetek.
2010. júl. 29. 18:10
 1/4 anonim válasza:
85%
A candida közvetlenül nem veszélyezteti a magzatot, csak úgy pl. hogy koraszülést okozhat. Nem vagyok orvos! de úgy tudom valószínütlen emiatt a vetélés.
2010. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem biztos nem...úgy tudom, a gomba nem tud felmenni a babáig, főleg ha zárt a méhszáj, na meg ott a magzatburok is.Szóval nem hinném hogy attól volt.De nagyon sok oka lehetett, sajnos ilyen időben sokminden okozhatja a vetélést...

nagyon nagyon sajnálom amúgy, én is átestem ilyenen.

2010. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azt nem tudom megmondani ,hogy ez a goma okozta-e a de az ismerősöm gyermeke gomás fertőzés miatt született szálypad hasadékkal. Ezt orvos állapította meg.!!
2010. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyertelmüen nem, es az orvos sem tudja majd megmondani, hogy miert törtent, csak azt allapitja meg, hogy valoban terhesseged volt es a szövettan ezt igazolta.
2010. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!