Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pénteken (múlthéten) erős...

Pénteken (múlthéten) erős folyásom volt, tudom hogy ez gomba, kenegettem is magam szerda óta Canesten krémmel. Lehetséges, hogy elmúlik?

Figyelt kérdés
dokihoz nem tudtam menni,mert szabin volt.kúpot meg nem vettem ,mert úgy tudom sokszor nem lehet használni és már júl.29én is hazsnáltam,mert akkor is gombám volt.De most hogy kenegettem magam krémmel,már csillapodott a helyzet,most akkor ennyitől meggyógyulok???
2008. aug. 24. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy gomba, lehet bármilyen más baci is, és a canestennel csak a tüneteket csillapítod, de magát a betegséget nem múlasztod el

érdemes lenne elmenni nőgyógyászhoz, aki kenetet vesz és kitenyészteti, amiből pontosan megmondja, hogy mi a baj, és a megfelelő gyógyszert írja fel neked

2008. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nekem mindig gombám van,2-3havonta előjön.
2008. aug. 24. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:

xtem is jobb lenne dokihoz menni.

de a gomba nem jon csak ugy elo. en is nagyon konnyen osszeszedem, volt hogy 1 evig is eltartott mire sikerult kiirtani. metilkekkel is kentem, par az huvelygombara nem tudom h hasnzalhato-e.

de xtem erdemes elgondolkodnod h hol szeded ossze allandoan. strand,uszoda,koz-wc a "legjobb" hely. esetleg probald mellozni ezeket.

2008. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na azt mndta erre ,hogy alkalmazzak hüvelyöblítőt,de nagyon rossz,nem bírom :(
2008. aug. 27. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!