Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lehet valami gomba a hűtőben?...

Lehet valami gomba a hűtőben? És hogyan lehetséges? Szellőzőben?

Figyelt kérdés

Folyton büdös van a hűtőben, beszereztem egy szagtalanítót, még az sem képes elnyomni a szagot.

Az ételek rekordsebességgel romlanak meg benne, pedig a hőmérséklettel semmi baj nincs.

Tegnap betettem egy jó érlelt sajtot. Nem vettem észre, hogy egy kis részen el van szakadva a fólia, és ma látom, hogy azon a helyen, hogy is mondjam tovább ért a sajt.

A szülinapi tortán amit beletettem 2 órára, teljesen más, szinte ehetetlen íze lett a vaníliakrémnek.


Állandóan fertőtlenítővel takarítjuk a hűtőt, de semmi eredménye sincs. Új hűtőre gyűjtünk, de addig mit lehet ezzel csinálni?


2011. jan. 14. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Van a vízelfolyója alul, azt is meg kellene hypós vízzel kínálni. Addig meg gazdaságos vagy nem, de odacsavarni a hideget.
2011. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!