Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki merné így bevállalni?

Ki merné így bevállalni?

Figyelt kérdés
január 12-én 9 hetesen elhalt a babám,másnap volt a műtétem.a doki azt mondta,hogy 6 hónapig nem szabadna,hogy terhes legyek.annyi a gond,hogy e hónap 15-én kellett volna megjönnie.a ciciim fájnak.szerintem terhes vagyok.hétvégén tesztelek.ki merné így bevállalni?szeretnék babát,de félek is,nehogy ugy járjak megint.
2010. márc. 23. 12:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%

próba cseresznye..

Elevitet napi 2 dobozzal, hátha megmarad..

2010. márc. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Tesztelj mindenképp.Ha terhes lennél nem hiszem hogy baj lenne hogy nem telt le a 6 hónap,mivel korai terhesség volt.Kontrollon voltál már?Nekem a 24. héten volt vetélésem és nekem is 6 hónapot mondtak,nekünk nem jött még össze.
2010. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
remélem.2 dobozzal???
2010. márc. 23. 12:59
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
nem egyszerre, gondolom. napi 1 kell belőle
2010. márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha még nem állna késze a szervezeted,szerintem nem is estél volna teherbe.Én 8hetesen vetéltem el és a doki azt mondta elég egy ciklust megvárni.Tesztelj,és ha + akkor menj dokihoz.Ne idegeskedj,az semmiképp nem tesz jót.
2010. márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
kedves 2.köszönöm.hétvégén akarok tesztelni.remélem nem lesz baj,hogy nem jött össze az "előírt" idő.
2010. márc. 23. 13:00
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem tavaly nyáron volt missed ab-om 8 hetesen. Nekem is 6 hónapot mondott a dokim. Azóta sajnos még semmi! Elevitet pedig nem kell 2 dobozzal szedni egy nap! Ha jönni akar a baba úgyis jön! Én az első terhességemnél se szedtem semmit és gyönyörű egészséges fiam született! Vitamint szedhetsz én femibiont szedek! Ne aggódj ha terhes vagy nem lesz semmi baj! Csak ne gondolj mindig arra hogy mi volt a másikkal!
2010. márc. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
köszönöm,aranyosak vagytok.de akkor miért kellene 6 hónapot várni?a doki direkt nem írt fel nekem gyógyszert:)
2010. márc. 23. 13:02
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy bármi problémát okozna, hogy ilyen hamar sikerült, szerintem éppen hogy azt jelenti, megerősödtél annyira, hogy kihordhass egy szép, egészséges kisbabát. Ne félj, higgy benne, hogy minden jól fog alakulni, és csak jóra gondolj!!
2010. márc. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha megint babát vársz, szerintem már mindegy. Gondolom, csak nem fogod elvetetni, mert az előző babád elhalt?! Sok olyan kérdést és választ olvastam, akik szintén hasonlóan jártak mint Te.

Gondolkodj pozitívan, szedj terhes vitamint és meglátod minden jól fog alakulni!

Sok egészséget kívánok Neked és a Babá(i)dnak!

2010. márc. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!