Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mégis vannak csodák? Egy...

Mégis vannak csodák? Egy igazi sikertörténet!

Figyelt kérdés
A barátnőm már 9 éve babára várt!Már minden orvosi beavatkozáson végig ment,és még sem sikerült.Azt mondták az orvosok,hogy a petefészke bevan tokosodva,túll kemény,és nem bír megrepedni,ennek következtében nincs is peteérése! A menzesz is csak 3-4 havonta jelentkezett! Már 2 éve feladta a kűzdelmet,beletörődött,hogy neki már nem lessz gyereke! Nem járt orvoshoz,és nem is szedett semmit!Decemberbe nagyon beteg lett,erős hasmenést kapott,azt gondolta,hogy az ünnepek alatt, biztos összeszedett valami fertőzést!De a rosszúllét,csak nem akart szünni,erre blöffre vett egy tesztet,és csodálatos POZITÍV lett!Nem is akarta hinni,hogy ez ígaz lenne,de aztán elment az orvoshoz és megállapította,hogy 11 hetes terhes!Nagyon boldog! Ezt muszály volt veletek megosztanom, hogy ti is megtudjátok,nem szabad feladni,mindig van remény,és igen is vannak még csodák,amikor nemvárod akkor lep meg!
2010. jan. 22. 23:20
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Mint mondtam, én nem akarok gyereket, tehát nem vagyok rágörcsölve. Ettől függetlenül átérzem mindenki fájdalmát. Ne mondd már, hogy nem kötekedés, hogy bejössz ide és közlöd, hogy tulajdonképpen ennek semmi helye itt. Ha ennyire nem tetszett egyáltalán minek írtál ide? Figyelmen kívül hagyod és kész. Neked nem tett jót ez a kérdés, másnak viszont igen. Akkor mégis miért fáj neked?
2010. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Bunko volt az elso valaszolo, az egyertelmu! Lanyok, nem is erdemes ezen felhuznunk magunkat! O az egyetlen, aki nem latja, hogy milyen hulyen viselkedik...csak hagyjuk ra! En mar csak mosolyogtam a valaszain, es inkabb sajnaltam, hogy neki jobb dolga sincs, mint kotekedni! Vannak ilyen emberek, sajnos! Amugy meg koszonet a tortenetert! En is mindig orulok, ha ilyet hallok!!:-)
2010. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon örülök,hogy megosztottad velünk a történetet. Köszönöm!

Én ehhez annyit szeretnék hozzátenni,hogy mennyire igaz az, hogy a stressz, rágörcsölés vagy egyéb tudatalatti blokk sokszor (persze nem mindíg) az oka annak, hogy nem jön a baba. A saját történetem csak pár szóban. Másfél év után mikor végre eldöntöttük, hogy elmegyün a Kaáliba, akkor jött a csoda. Pontosan az után pár nappal, hogy az orvos megállapította és elém tette papíron, hogy pcos vagyok és hormonproblémák miatt nem jött eddig össze. Belenyugodtam, hogy természetes úton nem lehet, majd akkor ők segítenek, és vártam a mensit, hogy mehessek 3. napos vérvételre. Azon a napon is már a ciklusom 32. napján tartottam, ami ritka volt, nálam inkább 18-28 naposak szoktak lenni. Egy hónap múlva mentem fogorvoshoz, és előtte csináltam egy tesztet ami pozitív lett.

Kívánom, hogy minél előbb átélhesse ezt mindenki.

2010. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem haggyuk rá!Ő nem lelte örömét ebben!De azért azt megmondom h elég szemétség és pofátlanság volt beledöngölni másnak az arcába h nincs babája!Szép történet!
2010. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok,hogy ilyen megértöek vagytok!Bocsánatot kérek az első válaszolótol,hogy megmerészeltem írni a történetet!Senkit nem akartam vele felzaklatni!Akkor kérdezném tölle:mért baj az,ha szeretném mindenkivel tudatni a csodálatos örömhír történetét?Ez most kérdés!Így jó?
2010. jan. 23. 23:15
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyogva olvastam végig az összes hozzászólást. A többséggel értek egyet. Akinek ez nem jó hír, ne szóljon hozzá. Menjen más "területre"... Én is babát szeretnék, és tényleg szinte feltöltődök, amikor ilyeneket olvasok. Még ha ez nem is volt konkrét kérdés, mist számit?! Mint mindnyájan tudjuk, ez az oldal csak akkor engedi kiírni a kérdést, ha van ? a végén. Ennek van. :) Mert így tudta ideírni. MERT IDE SZÁNTA. NEKÜNK BABÁRAVÁGYÓKNAK!

KEDVES KÉRDEZŐ! Köszönjük, hogy megosztottad velünk ezt a szép történetet! Szép babavárást kívánok a barátnődnek! A

2010. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
76%

Első válaszolónak: Tényleg a kérdések feltevésére van ez az oldal, de azért lehet kicsit "csalni" a jó ügy érdekében, nem gondolod? Ezért szerintem sem kellett volna szólnod, igazából majd az oldal szerkesztői megteszik a lépéseket, ha gond van vele, ennyire nem kell erkölcscsősznek lenni :) Én nem bántani akarlak, csak egy megjegyzés.

Azzal viszont már én nem értek egyett, hogy erre a kicsit értelmetlen, ámde ártalmatlan reagálásodra olyan dúrván nekedessenek, ahogy azt az egyik hozzászóló megtette az elején.

2010. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Köszy hogy le írtad eszt a tőrténetet mi is régóta várunk a babára és ez a tőrténet sok erőt adott nekem köszi :)
2014. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!