Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mégis vannak csodák? Egy...

Mégis vannak csodák? Egy igazi sikertörténet!

Figyelt kérdés
A barátnőm már 9 éve babára várt!Már minden orvosi beavatkozáson végig ment,és még sem sikerült.Azt mondták az orvosok,hogy a petefészke bevan tokosodva,túll kemény,és nem bír megrepedni,ennek következtében nincs is peteérése! A menzesz is csak 3-4 havonta jelentkezett! Már 2 éve feladta a kűzdelmet,beletörődött,hogy neki már nem lessz gyereke! Nem járt orvoshoz,és nem is szedett semmit!Decemberbe nagyon beteg lett,erős hasmenést kapott,azt gondolta,hogy az ünnepek alatt, biztos összeszedett valami fertőzést!De a rosszúllét,csak nem akart szünni,erre blöffre vett egy tesztet,és csodálatos POZITÍV lett!Nem is akarta hinni,hogy ez ígaz lenne,de aztán elment az orvoshoz és megállapította,hogy 11 hetes terhes!Nagyon boldog! Ezt muszály volt veletek megosztanom, hogy ti is megtudjátok,nem szabad feladni,mindig van remény,és igen is vannak még csodák,amikor nemvárod akkor lep meg!
2010. jan. 22. 23:20
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nem az volt a szándékom,hogy írásommal bárkit is megbántsak,csak tudom,hogy milyen az amikor hónapról hónapra görcsössen reménykedve abban,hogy talán most sikerült!Így éled napjaid,és minden egyes nappal semmisül meg benned a remény sugara,mig egyszer teljesen ki nem huny benned minden apró szikra,és akkor tudomásul veszed,hogy neked talán sosem lessz gyereked, már nem is reménykedsz semmiben,csak éled napjaid!És akkor megtörténik a csoda!Hát nem az???!!Csak reményt szerettem volna adni az itt lévő jövendőbeli kismamákna!Mért olyan rossz ez?Én minden egyes örömhírnek örülök,ha elolvasom,hogy pozi lett a tesztje!Mért olyan rossz az ha szeretném veletek megosztani ezt az élményt?Hisz itt van a legtöbb elkeseredett kismami akik reményekben élnek,és minden apró pozitív jelnek örülnek,hogy még nincs elveszve semmi,a reményt nem szabad feladni,ez nem az ötös lottó,ez maga az élet!
2010. jan. 23. 12:20
 22/38 anonim ***** válasza:
81%

"Mondd csak te normális vagy? Szerintem kultúrált formában felhívtam rá a "kérdező" figyelmét, hogy ez nem kérdés, és hogy ez igazából az oldal szabályaival ellenkezik, és te, a természetfeletti képességeidnek hála ebből levontad azt a következtetést, hogy én irigy vagyok, meg hogy nem való nekem gyerek. Hát ha te két mondat alapján ítélsz meg embereket, akkor gratulálok. Tanítsd erre a gyerekedet nyugodtan. Ja hoppá, hát hiszen neked nincs is. Bocsi, na én megyek viszont a sajátomhoz. További jó ömlengést mindenkinek, szánalmas lúzerek."

Hogy lehetsz te ilyen szemét,hogy másnak az arcába döngölöd,hogy nincs babája?!Tudod te milyen érzés ez?!Jah nem mert neked nincs is szíved!És még te mondod,hogy "Tanítsd erre a gyerekedet nyugodtan." Nem tudom ki lúzerezik itt!Akkor ennyi erővel tanítsd meg azt a szegény gyerekedet lúzerezni!És ne,hogy már te kezdjél itt papolni,hogy hova ne írjanak ki ilyenekt nem te mondod meg nekik,hogy mit csináljanak!Inkább örülnöd kéne nem pedig prédikálni!Ő csak megosztotta a történetét,hogy mások ne adják fel!Mért kell ebbe belekötni?!

Nagyon gratulálok!Szép történet!

Ne adjátok fel!

2010. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
88%

Totál elszomorító, hogy egy olyan nő, akinek van gyereke, képes ilyen hangnemben válaszolgatni és képes az anyai érzéseit totál elnyomni egy jó kis kötözködés reményében.

Ha lenne egy csöpp emberség benned, címeres anyuka, akkor együtt örültél volna a történet írójával, nem pedig belekötöttél volna. Sokkal jobb ilyet olvasni, mint 213-adszor, hogy "megujjaztam magam 3 éve, lehetek terhes?", meg "meddig mehetek abortuszra 8adszor idén?" jellegű KÉRDÉSEKET! Embereld meg magad és próbálj meg kicsit civilizáltabban létezni, mert az agresszió egy idő után kiül a csinos kis pofidra és rém ronda leszel, kedvesem.

Egy anyuka.

2010. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
63%
14:55 vagyok!Úgy van :D
2010. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
7%
Tééényleg, nem tudom ki kezdett el beszólogatni, hogy nekem nem is való gyerek, csak azért, mert rávilágítottam, hogy ez a kérdés nem kérdés.
2010. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
85%

Nos én nem vagyok terhes, nincs gyermekem, nem is tervezem. Ettől függetlenül mindenkinek segítek, mert értek a teherbeeséshez, egészségügyis vagyok és mélyen átérzem azok fájdalmát, akinek nem lehet gyermeke. Szívesen olvasok bármilyen sztorit, akár kérdés, akár nem kérdés formájában. Nem értem ha neked nem tetszik mi a fenének közlöd, hogy nem ide való? Amint látod a többség megköszönte, reményt adott nekik. Itt olyan nők vannak, akik összetartanak, egymást biztatják. Olvass bele pár kérdésbe, volt olyan, ahol sikerült annyira felvidítani egymást, hogy az sem szomorította el, hogy megjött neki.

Te meg itt az arcába döngölöd másnak, hogy nincs gyermeke? Tudod nem az olyan kérdésekre nincs szükség, amelyek tulajdonképpen sikertörténetek, hanem az olyan válaszokra nincs szükség, amilyen a tiéd. Ha nem tetszik neked sem volt kötelező írni hozzá, mégis megtetted, pedig senki sem volt kíváncsi rá. Azt hiszem (és ezzel úgy látom a többség is egyetért), hogy ez a történet igenis ide való.

2010. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
8%
Látom az ok-okozati összefüggést még mindig nem látjuk a hozzászólásaim hangvétele és a kezdeti reakciók között.
2010. jan. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj te kezdted. Te jöttél kötekedni, hogy nem tetszik, holott ez másoknak reményt ad. Mit vártál, körbeujjonganak? Megérdemelted, amit kaptál...
2010. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
7%
Kaptam? Mit? Nem kötekedni jöttem, csak megláttam a "kérdést" és rákattintottam, mire láttam, hogy nem is kérdés, és ezt szóvá mertem tenni. Ezt mióta tilos? Szerintem ti már annyira rá vagytok görcsölve erre-arra, hogy ez megakadályozza a normális gondolkodást.
2010. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
90%
Édes csillagom, ezt hívják úgy, hogy KÖTEKEDÉS, amit te csinálsz. Ha olyan nagyon bosszant a dolog, ami itt folyik, kérlek szépen, hagyd ezt a "kérdést" már és menj, segíts másokon, biztos sok, ehhez hasonlóan hasznos hozzászólásod van.
2010. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!