Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mégis vannak csodák? Egy...

Mégis vannak csodák? Egy igazi sikertörténet!

Figyelt kérdés
A barátnőm már 9 éve babára várt!Már minden orvosi beavatkozáson végig ment,és még sem sikerült.Azt mondták az orvosok,hogy a petefészke bevan tokosodva,túll kemény,és nem bír megrepedni,ennek következtében nincs is peteérése! A menzesz is csak 3-4 havonta jelentkezett! Már 2 éve feladta a kűzdelmet,beletörődött,hogy neki már nem lessz gyereke! Nem járt orvoshoz,és nem is szedett semmit!Decemberbe nagyon beteg lett,erős hasmenést kapott,azt gondolta,hogy az ünnepek alatt, biztos összeszedett valami fertőzést!De a rosszúllét,csak nem akart szünni,erre blöffre vett egy tesztet,és csodálatos POZITÍV lett!Nem is akarta hinni,hogy ez ígaz lenne,de aztán elment az orvoshoz és megállapította,hogy 11 hetes terhes!Nagyon boldog! Ezt muszály volt veletek megosztanom, hogy ti is megtudjátok,nem szabad feladni,mindig van remény,és igen is vannak még csodák,amikor nemvárod akkor lep meg!
2010. jan. 22. 23:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
14%
Már bocs, de itt mi a kérdés?
2010. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
De jó, akkor van remény:) örülök, hogy leírtad, rőt ad...köszi!:)
2010. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
87%
Mármint "erőt"... :)
2010. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
89%

A kis élet mindig akkor jön, amikor ő jónak látja. Ez esetben kissé megvárakoztatta a szüleit! :)


Szép történet, minden olyan anyukának ajánlom, akinek a babája szintén a "megvárakoztatós" típusba tartozik!


Jó egészséget a kismamának, és a pocaklakónak!

2010. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
86%

Elsonek!

Mar bocs de mi babara varok nagyon is orulunk azt hiszem masok neveben is mondhatom ezt,szoval orulunk minden ilyen sikertortenetnek mert nagyon is rank fer egy kis pozitiv hozzaallas!Meg ha nem is konkretan kerdesrol van szo!Szerintem sokan vagyunk akik innen meritenek erot egy ujabb sikertelen honap utan!

Gratulalok a bebihez!

2010. jan. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
11%
Utolsónak: oké, de ez az oldal kérdések feltevésére való, ez nem fórum.
2010. jan. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
78%

ha nem tetszik valami el lehet innen ballagni.elsőnek szól.gondolom féltékeny vagy,mert neked nem adatik meg.hát egy ilyen nőnek remélem nem is fog.mert nem érdemelnéd meg.a kisbabához gratulálok.


23 hetes km

2010. jan. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
81%
konny szokott a szemembe(pedig mar van gyerekem)!gratulalok!!!
2010. jan. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
78%

Csodálatos! olyan jó ilyet olvasni!!!

kedves "kötözködő" csak megosztottak velünk egy sikertörténetet,h erőt adjon nekünk akik régóta várunk babára!!De mint ismeretes,csak kérdésként lehet ezen az oldalon valamit kiírni,azért van ott "??????"-jel érted??

2010. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
12%

"ha nem tetszik valami el lehet innen ballagni.elsőnek szól.gondolom féltékeny vagy,mert neked nem adatik meg.hát egy ilyen nőnek remélem nem is fog.mert nem érdemelnéd meg.a kisbabához gratulálok. "

Mondd csak te normális vagy? Szerintem kultúrált formában felhívtam rá a "kérdező" figyelmét, hogy ez nem kérdés, és hogy ez igazából az oldal szabályaival ellenkezik, és te, a természetfeletti képességeidnek hála ebből levontad azt a következtetést, hogy én irigy vagyok, meg hogy nem való nekem gyerek. Hát ha te két mondat alapján ítélsz meg embereket, akkor gratulálok. Tanítsd erre a gyerekedet nyugodtan. Ja hoppá, hát hiszen neked nincs is. Bocsi, na én megyek viszont a sajátomhoz. További jó ömlengést mindenkinek, szánalmas lúzerek.

2010. jan. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!