Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg vannak csodák?

Tényleg vannak csodák?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom sokan vagyunk akik nagyon vágynak a gyermekre. Mielőtt feladnánk leírok egy újabb csodát. Egy ismerősöm 2 gyermeket szült lombik keretében, mivel egyik petevezetéke teljesen elzáródott, a másik is szinte teljesen. Az orvosok azt mondták természetes úton nem lehet bébi. És most a 2 lombikbaba után teljesen spontán lett terhes. Mi ez, ha nem csoda? Mindenkinek csak azt tanácsolom, soha ne adja fel! Hiszem mindig történnek ilyen dolgok, miért éppen velünk nem történhetne meg?
2009. szept. 1. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van nem saját történet 1 gyerek lombik és az is nehezen 2 szülés után pár hónappal fogant ez csoda!!!!! Picivel több van közöttük mint egy év.
2009. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen ilyet én is hallottam.:)

Elzáródott mindkét petevezetéke, elment valamilyen termékenységi tornára, hogy felkészüljön a lombikra...majd terhes lett.

Mondta is a dokinak, hogy rossz volt a diagnózis. Erre mondta az orvos, hogy nem volt rossz. Kérdezte a nő, hogy akkor hogyan sikerült...mire az orvosa széttárta a kezét és azt mondta, hogy "nem tudom...az élet élni akar. 3 napja ment ki tőlem egy nő, nálam szült egészségesen. egész életét meddőként élte le, most ikrei vannak, akik spontán fogantak és makk egészségesek. az anyukájuk pedig 50 éves."

Ez Angliában történt, pár éve.

2009. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Eddig én sem hittem, hogy vannak! Nekem van egy ismerősöm, akinek megcsinálták a HSG-t, és kiderült, az egyik petevezeték 100%, a másik 70%-ban eltömődött! Megbeszélte az orvossal, hogy akkor mennek meddőségibe, és mivel a "dugulás" kizárja az inszemet, ezért rögtön a beültetésre térnek! Már megvolt az időpontjuk a konzultációra, és mire menniük kellett volna, kiderült, hogy 6 hetes terhes!

Szerintetek ez mi, ha nem csoda????

2009. szept. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!