Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Léteznek csodák? Velem is...

Léteznek csodák? Velem is megtörtént?

Figyelt kérdés
Augusztus óta nem szedem a fogamzás gátlót. Azóta nem is mensiztem. Kiderült h a vesekérgem miatt van ez. Április óta szedek gyógyszert rá mellette a Premenset is. Múlt hónapban még azt mondta a doki mintha nyálkahártya lenne kialakulóban. Ennek 1 hónapja. Tegnap már azt mondta tény meg van vastagodva a nyálkahártya. És atüneteimet elmondtam neki(3-ik hete érzem a derekam, hasam, néha émelygek, ég a gyomrom, megszédülök).Elküldött vérvételre mert azt mondta ha ez terhesség akkor kb 20 napos lehet. De az uh többet nem mond. Mennyi esélyevan h terhes vagyok végre?
2010. jún. 29. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem sok! :) Teljes szívemből szorítok neked! Remélem, hogy sikerült és nagyon boldogok lesztek!

Még nagyon korán néztek uh-val, ezért is lehet, hogy nemigen látott a doki semmit sem. SZorítok és mindenképp írj, mi lett veletek!:) L27

2010. jún. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Remélem baba! Szorítok neked!:))
2010. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

En is szoritok Neked!

Majd ird meg mi lett a vervetel eredmenye!

2010. jún. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is baba van a dologban!Én is szorítok!
2010. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A tüneteid biztatók, szorítok!
2010. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok, hogy baba legyen!!!!

Vigyázz magadra és mindenképpen írd meg az eredményt!

2010. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaj de jó fejek vagytok!!!!!!!KÖSZI!!!!!!!Annyira jó h ilyen pozitívan látjátok. Én kicsit félek h elbíztam magam és negatív lesz a lelet.
2010. jún. 29. 11:11
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát nincsenek csodák. Ha vannak is nem velem történik. Az eredmény bár tök hülyevagyok hozzá gondolom negatív. A papírra ez van írva:

Vizsgálat Eredmény Egység Ref.tartomány

Endokrinológia

HCG <0,1 IU/1 <5,3

Gondolom mivel az eredmény alatt a 0,1 van az=negatív.

2010. jún. 29. 14:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát sokat én se értek az eredményekhez, de ezt az oldalt találtam neked

[link]

de a cikk végén található eredmények szerint sajna nem baba.

De következő hónapban bizti sikerül!!!!! :-)

2010. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!