Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mégis vannak csodák? Egy...

Mégis vannak csodák? Egy igazi sikertörténet!

Figyelt kérdés
A barátnőm már 9 éve babára várt!Már minden orvosi beavatkozáson végig ment,és még sem sikerült.Azt mondták az orvosok,hogy a petefészke bevan tokosodva,túll kemény,és nem bír megrepedni,ennek következtében nincs is peteérése! A menzesz is csak 3-4 havonta jelentkezett! Már 2 éve feladta a kűzdelmet,beletörődött,hogy neki már nem lessz gyereke! Nem járt orvoshoz,és nem is szedett semmit!Decemberbe nagyon beteg lett,erős hasmenést kapott,azt gondolta,hogy az ünnepek alatt, biztos összeszedett valami fertőzést!De a rosszúllét,csak nem akart szünni,erre blöffre vett egy tesztet,és csodálatos POZITÍV lett!Nem is akarta hinni,hogy ez ígaz lenne,de aztán elment az orvoshoz és megállapította,hogy 11 hetes terhes!Nagyon boldog! Ezt muszály volt veletek megosztanom, hogy ti is megtudjátok,nem szabad feladni,mindig van remény,és igen is vannak még csodák,amikor nemvárod akkor lep meg!
2010. jan. 22. 23:20
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Na lányok látjátok, mindig a remény hal meg utoljára! Ez csodálatos dolog, az elsőnek meg azt üzenem, hogy kicsit gondolkodjon már el azon amit írt! Ide babára várok nők járnak, és minket nem csak a kérdések érdekelnek, hanem minden ami a teherbe eséssel kapcsolatban van! A sikertörténeteknek is nagyon örülünk, ezek szerint te nem! Sok boldogságot a barátnődnek kedves kérdező! :))
2010. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem a kérdések érdekelnek, akkor mi a bánatnak jártok egy anonim, kérdezős oldalra? Beszélgetésre ott vannak a fórumok, pl. a Hoxa, az oldal meg már így is eléggé szét van barmolva, és főleg a Gyerekvállalás kategóra az, ami a legproblémásak, és ebben ti is vastagon benne vagytok, mert nem tudjátok funkciója szerint használni az oldalt.
2010. jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
83%
Azt szokták mondani, hogy a hosszú időn át várt gyerek akkor jön, amikor már nem görcsösen akarják, hanem már feladták a reményt. Talán akkor elmúlik a stressz és emiatt érkezik meg a baba..
2010. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
84%
Én azt írtam, hogy "nem csak a kérdések"! Tudod annak aki tiszta szívéből gyereket szeretne, nem úgy mint te, annak minden infó ami a terhességel, teherbeeséssel kapcsolatos számít, akármi is legyen az. Ezek szerint te nem olvasod örömmel ha egy nőnek sikerül ennyi év után teherbe esnie! Egyáltalán te minek jársz erre az oldalra? Menjél gúnyolódni máshova. Mi itt sztem többségben össze tartunk, és utáljuk az ilyen irigy emberek mint TE!
2010. jan. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
5%
Én is szeretem, ha valakinek sikerül valami, de ennek nem itt van a helye. Másrészt pedig jó lenne felfogni, hogy ez az oldal nem KIZÁRÓLAG a tiétek.
2010. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
4%
Ja és áruld már el, hogy mire vagyok irigy, légyszi! Arra, hogy ti itt sajnáljátok egymást meg magatokat? Köszi, de én erre nem vagyok irigy. Mint már írtam, nekem van gyerekem. Azért is járok a Gyerekvállalás topic-ba gyakran. A teherbeesést nem szoktam nézegetni, de ha tudok segítek. Ez viszont egy olyan kérdés, amire nem lehet helyes választ adni, sőt, semmilyet. Ezért mondom, hogy nem itt van a helye.
2010. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
67%
Mivel van már gyereked nem is tudod átérezni azt a fájdalmat, amikor az ember évekig gyerek után vágyik ls nem sikerül.És ha van gyereked örülj neki és ne taposs mások lelkébe!Ez nem volt segítség!Elsőnek és társinak.
2010. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy nem segítség, mivel ez csak egy sztori, amit kommentálni lehet. Akkor miféle segítséget vár itt bárki? Jaa, ahhoz kérdés is kéne, nem?
2010. jan. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
81%

Gratulálok!

Kötözködős, valószínüleg neked is lesz egyszer olyan problémád, amit majd egy "jóindulatú" ember hasonlóan fog kommentálni.

2010. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
7%
Ha problémám van, amire itt várok megoldást, akkor azt kiírom kérdés formájában. A kérdésre válaszolni szokás, a történeteket meg kommentálni szokás. Itt a problémát nem látom, csak egy sztorit. Véleményem hadd lehessen már.
2010. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!