Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Áprilisban tesztelők?

Áprilisban tesztelők?

Figyelt kérdés
Hányan vagyunk, akik reménykednek ebben a hónapban? Ki mikor fog tesztelni? :)

2014. ápr. 3. 08:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
24es vagyok. nekem 2 nap késéssel jött :( holnap múlik el, és májusba újabb nekifutás :)) többieknek drukk.
2014. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
Sajnálom kedves kérdező és 24 es!De köv. hónapra drukkolok nektek!Én is úgy érzem nekem se lesz baba.Bár még nem jött meg.Holnapra nem várnám,de már mondtam,hogy tegnap előtt teszteltem egy negatívat...
2014. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem a 19-es voltam...csatlakozom a nekem is megjöttek táborába :(

Talán majd jövő hónapban. Most elkezdtem szedni az Ovantot hallott már valaki valamit róla? Vagy próbáltátok??

2014. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki sajna nekem is megjön... :/
2014. ápr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 Nitókrisz ***** válasza:

Nekem meg mindig semmi :( mar egy hete kesik, de a reggeli teszt negativ. Semmi jele, hogy meg akarna jonni, csak a melleim erzekenyek. Nem ertem :( Ha hetfoig semmi, akkor uj teszt es megyek az orvoshoz.


Most meg az jutott az eszembe, hogy mielott meg kellett volna jonnie, egy hettel kb. volt tojasfeherjes folyasom, gondoltam is, na mindjart megjon, de csak egy nagyon pici barnas maszat volt, azt hittem tevedtem es megis akkor van az ovulacio, egyutt is voltunk ujra. Most azon gondolkodom, lehet akkor "jott meg"?! De hat igy? Nem ertek mar semmit :(

2014. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim válasza:
Sziasztok, már nem tudom hanyadik válaszoló voltam, (talán 18) Nekem 3 nap késéssel megjött, mára lassan túl is leszek rajta. Érdekes dolgok ezek, azt gondolná az ember, hogy nem olyan nagy dolog összehozni egy kisbabát. Hány olyan történet van, hogy kiszakad a gumi és máris megfogan a baba. És amikor ott van az elhatározás, akkor döbben rá az ember, hogy na igen, nem is olyan egyszerű... Én szurkolok mindenkinek, hogy a május sikeres legyen! ;)
2014. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 Nitókrisz ***** válasza:

41es es 55os vagyok, ma megjott nekem is :( 36 napra, tobb mint egy het kesessel. Hat ez van. Allitolag a babak tudjak mikor kell jonni, lehet meg nincs itt az ideje :) Kitartast mindenkinek!


Esetleg inditsunk egy majusi topicot ;) ?!

2014. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:

sziasztok :) Én már nem is tudom hányadikként írtam ide, de nézzétek :))

az első 11. dpo, a második 12. dpo!

Remélem, hogy így marad a tendencia!


[link]


Akiknek most nem sikerült, fel a fejjel! :)) bár a mensi időpontjáig én sem vagyok annyira megnyugodva


Zsani

2014. ápr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
Sziasztok!54-es válaszoló vagyok.Azt hittem megjön,de a tesztem pozi lett :)Még nem teljesen olyan erős mint a kontroll csík,de határozottan pozi! :)
2014. ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 Nitókrisz ***** válasza:
Jaj de jo :) !!!! Gratula, jo babavarast!
2014. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!