Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Áprilisban tesztelők?

Áprilisban tesztelők?

Figyelt kérdés
Hányan vagyunk, akik reménykednek ebben a hónapban? Ki mikor fog tesztelni? :)

2014. ápr. 3. 08:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 Nitókrisz ***** válasza:
Nekem csutortokre kellett volna megjonnie, de nem jott (irtam korabban, de nem tudom melyik hozzaszolas). Meg mindig semmi, de ma negativ teszt :( Pedig a hom fent van, kremes folyasom van, tegnap kicsit fajt a hasam, meg kicsit erzekenyek a cicik, ennyi. Es extra erzekeny vagyok, tegnap elbogtem magam egy pitianer hulyesegen :D de hat sajnos ugy tunik megsem baba, inkabb pms :(
2014. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
Nem biztos h nem baba. Valakinek nem vart utan 5 nappal mutatja ki csak. Lehet kesobb volt ovud :)) drukkolok ;)
2014. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
Csajok! Ne legyetek elkeseredve! Nekem az elsővel 10.napon lett csak pozitív a tesztem. Első voltam.
2014. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim válasza:
Sziasztok, nem bírtam ki, és a holnap reggel helyett ma reggel teszteltem, de negatív eredményt mutatott.. :/ Semmi jele, hogy meg akarna jönni, úgyhogy ha keddig semmi, akkor megint teszt. Tüneteim most lekorlátozódtak a mellfájdalomra. Nagyon nagyon fáj, melltartó nélkül nagyon kellemetlen :/
2014. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 Nitókrisz ***** válasza:

Koszonom lanyok :) ! Meg van kis remeny akkor, hatha.

41es voltam

2014. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
11-es vagyok: Tegnap akartam tesztelni reggel, de hiába késett, azért csak megjött - úgyhogy teszt eltéve. Talán a következő majd sikerül.:(
2014. ápr. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
tegnap kellett volna megjönnie de nem jött azóta sem..teszt negatív..szerdán reggel tesztelek ha addig nem jön. bimbóm fáj..pisilési inger..minimális megjön érzés és émelygés..nagyon remélem h nem jön meg. ti hogy vagytok?
2014. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 Nitókrisz ***** válasza:
41es vagyok, meg nalam sem semmi... de ha egy hetet kesik, mint mult honapban, akkor meg csutortokig semmi sem biztos. Kozben annyi valtozas van nalam, hogy en is tobbszor megyek pisilni, neha gorcsol a hasam.
2014. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 Nitókrisz ***** válasza:
Lanyok, most azon gondolkodom, hogy erdemes egyaltalan jelekre figyelni? Marmint, ha a terhessegi tunetek, csak a hcg megjelenesevel kezdodnek, vagyis a beagyazodas utan, ami utan a terhessegi teszt amugy is kimutatja a terhesseget? En eddig bizakodtam, de most azon gondolkodom, hogy nincs ertelme :( mert ha babas lennek, akkor kimutatna a teszt biztos.
2014. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 A kérdező kommentje:

Sziasztok, nekem úgy tűnik megjött, még csak rózsaszínes, de tuti hogy az.

4-5 nappal hamarabb, nem is értem, ilyen még nem volt :(


Többieknek drukk !

2014. ápr. 25. 10:19
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!