Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Áprilisban tesztelők?

Áprilisban tesztelők?

Figyelt kérdés
Hányan vagyunk, akik reménykednek ebben a hónapban? Ki mikor fog tesztelni? :)

2014. ápr. 3. 08:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
Csak most láttam a kérdést - én hétvégén tesztelek, ha addig nem lesz semmi. (Elvileg holnap lenne a nem várt napja, de semmi jele - máskor már pár nappal előtte jelentkeznek a "tünetek", most semmi, másfél héttel ezelőtt volt hasszurkálás, kisebb görcsök, mellfeszülés - ilyenek viszont nem szoktak hónap közben lenni. Szóval ki tudja, hátha... - mert sajna lassan kifutok az időből...:( )
2014. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 A kérdező kommentje:

Drukkolok nagyon! Remélem sikerült :) Majd írd meg ha teszteltél....

Én majd csak 26-körül fogok tesztet csinálni...

2014. ápr. 16. 14:39
 13/74 anonim ***** válasza:

Csatlakozom :) Január óta próbálkozunk a tesóval...eddig semmi...vasárnap kellene megjönnie a ciklus.hu szerint.

A múlt héten fájt a méhem 3 napig az kb pont 7-10 nap között volt és tegnap meg ma olyan hányingerem van meg szédelgek...

Megy a drukk mindenkinek :)

2014. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
sziasztok :) én 29-re nem várom. Szóval még bőven ráérek izgulni :D megy a drukk :)
2014. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:

sziasztok, nekem elvileg pénteken kell megjönnie. mindig elég pontos, (+/- 1 nap) Már vettem tesztet, de péntek reggelre tartogatom (ha addig nem jön meg persze)

Drukk Nektek is! :)

2014. ápr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Ma van a nemvárt napja,de nem jött meg.Igaz tegnap teszteltem nem reggeliből,ami negativ lett.Fáj a fejem és megjön érzés is van,szóval nem fűzök sok reményt hozzá,viszont sajnos még 4,5 év után is a reményem ami utoljára meghal...:)
2014. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
sziasztok!Én 20-ra nem várom de tesztelni nem hiszem hogy fogok majd csak ha késik.Mindenkinek nagyon drukkolok:)
2014. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim válasza:

Halihó, én húsvét hétfőn fogok tesztelni, ha addig nem történik semmi, ugyanis akkorra nem várom! :)

Nekem együttlét után egy héttel volt nagyon erős hasszurkám, azóta pedig olyan mindjárt megjön érzés, szédülés, puffadok. Eddig a nem várt előtt pár nappal mindíg barnázgattam, most még semmi. Mindenkinek szurkolok!! :)

2014. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Nekem szinte ugyanezek a tüneteim :) Annyi,hogy én sose barnázok...ma reggel volt egy negatív tesztem :(
2014. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim válasza:
Lehet még korai volt a teszt nem? Bár nekem is nagy erőfeszítés minden pisiléskor, hogy ne vegyem elő a tesztet. Várd ki a hétvégét, ha addig sincs semmi, akkor a következő reméljük mutat valamit! :)
2014. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!