Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs tesztelők tanácsotok...

Ovulációs tesztelők tanácsotokra lenne szükségem?!

Figyelt kérdés
Lehet, hogy volt már ilyen kérdés de most nincs időm kikeresni. Az lenne pontosan a kérdésem, hogy milyen érzékenységűt érdemes választani? Erről az oldalról szeretnék rendelni: [link] de nem tudom eldönteni hogy a normál vagy extra érzékenységű legyen!!Segítségeteket előre is köszi:)
2013. máj. 16. 21:41
 1/6 sarah23 ***** válasza:
szeritem,,normal!
2013. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először én is innen rendeltem, de egy szemmel nem volt jobb, mint amit a Vaterán vagy a Teszveszen veszel jóval olcsóbban. Ugyanaz a teszt! És sztem kezd normállal, ha nem mutat ovut, akkor extra. De a normál általában jó szokott lenni!
2013. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösziszépen a válaszod! vateráról betudnál nekem ide linkelni megbízható eladót??Köszi
2013. máj. 16. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Én tőle vettem, nagyon korrekt és gyors volt! A termékek is jók, nem volt köztük hibás egy sem! Össze lehet válogatni, hogy mit szeretnél, terhességit, ovulációst és melyiket milyen érzékenységben! Bátran ajánlom!

2013. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tőle vásároltam én is vaterán! :)

Mire ideért a posta, már terhes voltam (nem azért mert nem villámgyorsan küldte)...úgyhogy babonából is bátran ajánlom!!!

2013. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!!:) Gratulálok a babához!!Ma le is adtam a rendelést kedden személyesn át tudom venni:) Tényleg segítőkész kedves az eladó:) Na most lesz majd 80db tesztem :) remélem nem kell felhasználnuk az egészet!!Még egyszer köszönöm:) Szép napot nektek!!!:)
2013. máj. 17. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!