Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt? Mit kell...

Ovulációs teszt? Mit kell tudni róla? Milyet vegyek? Mikor hogyan kell használni? Egy ilyen teszt mennyibe kerül? Meddig lehet használni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia elküldtem a linket a vaterán találsz még sok hasonlót is,én mindig innen rendelem.Kifogástalan,nem utólsósorban olcsó(ahhoz képest hogy az üzletben mennyi),gyönyörűen,pontosan kimutatja hogy mikor lesz ovuláció.Hőt is mérek,de ha nem mérnék ez alapján is mindig tudom hogy mikor van az ovu. :) Akkor pozitív,ellentétben a terhességi teszttel,amikor a tesztcsík és a controlcsík egyforma,vagy a tesztcsík erősebb.Nekem erősebb nem volt még de egyforma minden hónapban egy napig.Na azon a napon mikor pozitív lett.onnantól 24-36 órán belül bekövetkezik a tüszőrepedés.Remélem segítettem.
2013. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az kimaradt,hogy természetesen adnak hozzá használati utasítástis,ami minden további kérdésedre is útmutatást,választ ad.Én a 10.ciklusnaptól már elkezdek tesztelni a 15.-ig,nekem legtöbbször a 13. vagy a 14-ik napon van az ovu
2013. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szivesen kedves kérdező!...:)
2013. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!