Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A jósló teszt, hogy mutatja...

A jósló teszt, hogy mutatja ki a terhességet? Azért kérdezem mert ezt olvastam. És hogy kell használni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ovu tesztet használtam jósteszteléshez, mensi előtt öt nappal kezdtem el, akkor volt egy halvány vonalam, minden nap erősödött a vonal, és a nemvárt napjára erős lett a második csík, aznap már a terhesteszt is halvány pozi lett..a lényeg, több napon keresztül kell nézni és ha erősödik akkor lehet baba van a dologban.
2010. okt. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor az ovu teszt nem csak a peteérést mutatja? Ez érdekes
2010. okt. 27. 08:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Ovu teszttel szokták a jóstesztet, kérdeztem a dokit, azt mondta ,hogy az ovu tesztben lévő reagens anyag ha hcg-t érzékel akkor jelez! És a hcg teszt pedig ha félidőben csinálod pl peteéréskor az is jelezhet halványan..tehát megtévesztő lehet a terhes teszt is ha valakinek magas az lh-csúcs és akkor csinál mondjuk terhestesztet..én egyszer véletlenül ovukor terhestesztet csináltam és nagyon halvány vonal ott volt rajta , be is cartam mi a fene van..és hívtam a dokit:))
2010. okt. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!És amikor terhes lettél milyen tüneted volt?
2010. okt. 27. 08:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi:) Amikor terhes lettem semmit az ég világon nem éreztem, legalábbis az elsőnél, nem fájt semmim, sem mellem se semmi, egyedül csak fogmosáskor vérzett kicsit az ínyem és érzékeny volt,majd kb mensi elmaradása után két héttel kezdtem érezni émelygést, de csak este, és mellfájdalmat és mensi szerű görcsöket...a második terhességnél ami mint írtam vetéléssel végződött..alhasi teltséget, szurkálást, görcsöket éreztem már elég korán, hányingert viszont itt sem..szinte folyamatosan fájt az alhasam..
2010. okt. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem már volt ovum és nagyon szúr jobb oldalt a petefészkem:( és néha a méhembe is szóval minden hol..nem tom, hogy ez mi lehet? mensim is volt de sajna nagyon sok 5 napig tartott a 2-3 nap helyet! szerinted?
2010. okt. 27. 09:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy épp beágyazódsz, azt mondják elvileg aki megérzi az az ovut tán kb a hetedik nap körül ér oda és kezdi keresni a helyét a méhnyálkahártyában.. befúrja magát a picike és akkor szokták érezni, drukkolok neked, hogy az legyen:)
2010. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocs, nem az ovut ,hanem a beágyazódást
2010. okt. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!