Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Áprilisban tesztelők?

Áprilisban tesztelők?

Figyelt kérdés
Hányan vagyunk, akik reménykednek ebben a hónapban? Ki mikor fog tesztelni? :)

2014. ápr. 3. 08:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
Szia! Jelentkezem :) csak hétvégén,akkor is inkább vasárnap akarok tesztelni,de érzem,hogy sikerült. Tegnap egész este szúrt,nyomott a hasam,kisugárzott a derekamba is. Ma úgy keltem,hogy nagyon feszül a méhem körül,az első gyerekkel is hasonló tüneteim voltak. Nem nagyon bírom,hogy ne vegyek tesztet,de okulva abból,hogy a fiammal is először negatívat teszteltem és nem értettem,hogy akkor mi a bajom,orvoshoz is mentem és ott egyből közöltek,hogy baba van... Szóval most inkább várok,az a biztos,nem akarok megint az 5. héttől dokihoz járkálni,jó lenne legalább a 8. hétig várni ezzel is. Te mikor tesztelsz?
2014. ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nekem 29-30 naposak a ciklusaim. Lassan egy éve próbálkozunk a tesón. Jelenleg a 36.napon vagyok és tegnap reggeli teszt negatív volt (még). Szerintetek lehet még pozitív? Vagy mikor teszteljek?
2014. ápr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
Jelen! :) jövő szombaton tesztelek, ez a 4. próbálkozós hónapunk, reméljük az utolsó, és ebben a hónapban sikerrel járunk. :) masodik hónapja szedem a méhpempőt is. :)
2014. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
Sziasztok, en is csatlakoznek! Bar nem tudom lehet, hogy a nemvartig meg nem tesztelnek. Elso baba lenne mar oktober ota probalkozunk, (igaz egy idoszak kimaradt), viszont a ciklusom nem allt meg be, ( elotte fogamzasgatlot szedtem) de ha jol szamoltam akkor marcius 28.-an lehetett ovulaciom.
2014. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
azt meg elfelejtettem mondani, hogy homerozok es azota is 37,3 fok a homersekletem minden nap, Kedves 2-es , te teszteltel azota? ha rendszeresek a ciklusaid es most ennyit kesik, akkor lehet baba :)
2014. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Szeretném megosztani Veletek az örömöm :-) első vagyok,clearblue szerint 3-4 hetes terhes :-))) annyira örülök! Remélem Nektek is sikerül!
2014. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
Kedves elso, Gratulalok neked ! Remelem minden rendben lesz, boldog baba varast kivanok!!! Hogy megerezted :) ( utolso)
2014. ápr. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:

Sziasztok, mindenkinek drukkolok (írtam nektek privát üzenetet is)


Kedves első, tiszta szívemből gratulálok. Boldog babavárást :)


Én majd csak április végén tesztelek, ma aktív hónapunk lesz, remélem sikerrel :)

2014. ápr. 6. 18:12
 9/74 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Sajnos 37. nap este megjött. :( Amúgy rendszeresek a ciklusaim 29 de max 31 nap. Nem tudom most ezt mire vélni....
2014. ápr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 TeLány ***** válasza:

Szisztok,

Én is csatlakoznék a várakozókhoz. Mi majdnem 2 éve próbálkozunk, még egyszer sem volt egy halvány HCG tesztem sem.. most nagyon bizakodom. Most kaptam egy kis gyógyszeres segítséget (inszemes vagyok 5. próba) és most két petém lett. Remélem az egyik baba szeretne leni. Pénteken reggel tesztelek..

2014. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!