Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Áprilisban tesztelők?

Áprilisban tesztelők?

Figyelt kérdés
Hányan vagyunk, akik reménykednek ebben a hónapban? Ki mikor fog tesztelni? :)

2014. ápr. 3. 08:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok. Holnap reggel fogok tesztelni.

Nekem egyébként semmi tünetem nincs. Azt sem érzem, hogy megjönne, nem görcsölök, de terhes tünetem sincs. Bár a cicik néha érzékenyek, de csak 2 napja és az is lehet, hogy csak beképzelem :)

2014. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
19-es vagyok :) Szerintem igen lehet korai volt,de már nem bírtam tovább :) Remélem ebben a hónapban tényleg összejött :) Vasárnap - hétfőn kellene megjönni nekem is csúszik néha 1-2 napot így húsvét hétfőn tesztelek, hozhatna a nyuszika nekem egy + tesztet :) Meg persze nektek is :D
2014. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én 25-re nem várnám!Majd jövőhéten tesztelek 23 fele :)
2014. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
Vasarnap vagy hetfon kene megjonnie remelem nem jon :) tgnp teszteltem mert nem birtam ki, negativ lett :/ de remenykedem mégm derekam faj, emelygek kicsit,nehezlegzes es pisilek annyit mint egy lo :D penteken megyek vervetelre HCG-t nez a dokim :) mindenkinek megy a drukk
2014. ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 Nitókrisz ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem ma kellett volna megjonnie, de nem jott - viszont nem hiszem sajnos, hogy sikerult a baba :( Semmi tunetem nincs. Januarban volt egy termeszetes vetelesem, hat hetesen, utana felborult a ciklusom es nem erzem a peteerest sem, mint elotte, nem feszul a cicim, csak idonkent faj a hasam. Ha nem sikerult most a baba (szerintem biztos nem), akkor elmegyek dokihoz, mert szerintem gond lett bent.


Kulonben az elozonel biztos voltam benne, hogy baba lett, meg a nemvart elott :) Erdekes, neha ezt tenyleg erzi is az ember, de nagyon eros tunetek is voltak.

2014. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:

Sziasztok,én 21-22.-re nem várom.Ma volt egy negatív tesztem ami határozottan megmutatkozott azonnal :-( lehet korai volt de nem bírtam ki,kár volt.

Remélem összejött,húsvét hétfőn vagy utána kedden tesztelek ha addig nem jön meg :D megy a drukk mindenkinek

2014. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem holnap kellene megjönni, már hétfőn csináltam egy Gabriel tesztet, halványan pozitív lett, azóta minden nap másmilyet próbálok mindegyik pozitív lesz:)Remélem ezek szerint terhes vagyok:) Orvoshoz majd jövő hét szombaton megyek, de addig el sem tudom hinni, aggódok, hogy minden rendben van-e, de tudom, hogy ilyen hamar még nem lát semmit:(

2014. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:

27-es: gratulálok! Tuti összejött, ha hétfő óta minden nap van pozitív teszted. :)) Kb. 1,5 hét múlva a doki is látni fog valamit. :))

Nekem is holnap kellene megjönnie, de ma még nem mertem tesztelni. Csak egy tesztem van, azt reggelre tartogatom.

Múlt hónapban is pont a napján jött meg, reggel 6kor, szóval még várok...

2014. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim válasza:
28as: Na sikerült?
2014. ápr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel 28-as :) Megy a drukk!
2014. ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!