Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kezdem a Closty-t, csatlako...

Ma kezdem a Closty-t, csatlakozik valaki? izguljunk együtt.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 07:01
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/424 uncsila ***** válasza:
100%
Ja azt elfelejtettem megkérdezni, hogy petevezeték átjárhatóság vizsgálatod nem volt a closty előtt ?
2013. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/424 Bogikaa89 ***** válasza:

Köszönöm a válaszod,megnyugodtam kicsit! Nem volt petevezető átjárhatósági vizsgálat! Legközelebb ha megyek az orvosomhoz,megkérdezem,hogy nem-e kell!

Annyira csalódott vagyok,mert azt hittem,hogy nézik már a tüszőket vagy valami konkrét dolgot mond majd a doki!

2013. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/424 uncsila ***** válasza:
Ez furcsa mert én úgy tudtam hogy mielőtt a closty kúrát elkezdik ez egy fontos lépés előtte ráadásul azt is meglehet tudni a vizsgálattal hogy a méhben van-e valami elváltozás .Az átjárhatóság meg azért nem árt hogy ne potyára stimuláljon a closty ha a vezetékkel netalán valami gond lenne.Ne értsd félre nem akarom bírálni az orvosod csak leírtam hogy nálam hogy ment.
2013. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/424 Bogikaa89 ***** válasza:

Dehogyis értem félre,örülök neki, ha valaki elmondja a véleményét vagy a tapasztalatát!Nem tudom,hogy miért nem a closty előtt csinálta meg,pedig volt a legelső konzultációnál szó róla! Aztán elküldött 3.,21. napi vérvételre meg egy hóközi UH-ra és ezek alapján mondta h az alacsony progeszteron miatt valószinű nincs peteérésem!

Remélem nem lesz gond! A második vagy harmadik UH-n mit fog nézni szerinted? Akkor már látni fogja ,hogy növekszik-e a tüsző?

2013. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/424 uncsila ***** válasza:
A méhnyálkahártyát és a petefészken a tüszőméretet hogy megindult-e. A ciklusod ha normális hosszú akkor a kb. 10. naptól kezd érdekes lenni a történet, hogy lesz-e peteérésed!
2013. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/424 Bogikaa89 ***** válasza:
Ma vagyok a 10. napon! Kétnaponta kell mennem a 16. napig!
2013. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/424 uncsila ***** válasza:
Milyen hosszú a cilusod? A 2 naponta uh az jó!
2013. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/424 Bogikaa89 ***** válasza:
Elég rendszertelen a ciklusom sajnos,24-36 napig minden volt már! Szerintem is jó,hogy 2 naponta küldött uh-ra! Remélem meglesz az eredménye!
2013. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/424 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Én ma újra kezdtem a clostit, jövő hét kedden pedig uh. Nekem sem volt előtte átjárhatósági vizsgálatom, még csak nem is beszéltünk róla. Nálam is kevés lett a progeszteron, bár ilyen határeset volt és végül egy cikluskövetésen derült ki, hogy nincs peteérés, ezért kaptam a clostit. De azt hiszem jövő héten rákérdezek erre a dokimtól, mert tök jogos, hogy ha esetleg nem vagyok átjárható, akkor miért stimulálunk.

Bogika, furcsa, hogy nem mondott semmit a tüszőkre a doki. Én is a 10-dik napon voltam előző ciklusban és akkor már viszonylag jól látható volt, hogy mi lesz. Bár én a harmadik naptól szedem a gyógyszert. Ha Te az 5-diken kezdted, akkor szerintem majd a következő uh-n lesz neki látszata már.

Kérdező, neked mi volt az uh-n?

Uncsila, megy a drukk a mai inszemhez.

Remélem Csajok ez a hónap mindannyiunknak szerencsét hoz majd!

Lia

2013. dec. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/424 A kérdező kommentje:

sziasztok.

most,h olvaslak benneteket, nekem sem volt átjárhatósági vizsgálatom, hát a tüsző 13mm, nyálkahártya 6.5, bár nekem hosszú ciklusaim vannak a pco miatt 35-36 naposak

2013. dec. 4. 07:22
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!