Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kezdem a Closty-t, csatlako...

Ma kezdem a Closty-t, csatlakozik valaki? izguljunk együtt.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 07:01
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/424 uncsila ***** válasza:

Sziasztok!

Milyen az első clostys napod Bogikaa?

Lia van már valami sejtésed vagy érzésed ?

Én holnap megyek vissza UH-ra . . .

2013. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/424 Bogikaa89 ***** válasza:

Sziasztok!

Köszi a kérdést,igazából nem éreztem semmi különöset! Annyi,hogy kicsit mintha rosszabb lett volna a köérzetem,mint szokott! De lehet,hogy csak az időjárástól! De úgy érzem nem úsztam meg ennyivel! :)

2013. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/424 A kérdező kommentje:
sziasztok, ma veszem be az utolsó szemet és hétfőn megyek uh-ra :) kíváncsi leszek
2013. nov. 29. 07:05
 74/424 uncsila ***** válasza:
Sziasztok!Nálam ma megvolt az uh! Azt mondta az orvosom hogy beindultam már 2 tüszőm van 15 mm-esek a mnyh 8 mm-es! Még 3 napig merionalt kell adnom majd hétfőn gonapeptylt és szerdán inszemináció! Remélem addigra elérik a kellő méretet! Volt akinek a 15. napján ilyen eredménye lett és babás lett?
2013. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/424 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Nekem ma megjött! És ma tudtam meg, hogy terhes a sógornőm, első próbálkozós hónapjuk volt. Azt hiszem voltam már jobban lelkileg, mint most. :(

Uncsila, örülök, hogy van két tüsződ és remélem sikeres lesz az inszem.

Bogika, van már valamilyen mellékhatás?

Kérdező, megy a drukk a holnapi uh-hoz. És csatlakozom hozzád, a második hónap lesz a nyerő!!! :)

Én kedden kezdem újra a clostit, remélem a két ünnep között pozit tesztelek majd!

Lia

2013. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/424 Bogikaa89 ***** válasza:

Sajnálom,hogy megjött Lia!

Nekem még mindig semmi mellékhatás...ez szerintetek rosszat jelenthet? Kedden megyek UHra! Már alig várom! :)

2013. dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/424 A kérdező kommentje:

sziasztok

Lia sajnálom, tök átérzem :( én hétfőn megyek uh-ra

2013. dec. 1. 16:01
 78/424 uncsila ***** válasza:

Sziasztok!

Lia sajnálom pedig már azt hittem .....!Csak pozitívan tovább hátha erőt tudsz meríteni a sogornődből.Kedves kérdező nagyon szorítok érted is.Feltétlenűl írd meg hogy milyen lett az UH.Bogikaa ne aggodj nekem se volt semmilyen mellékhatás (2x1-5napig).

Én ma adom be az utolsó Merionalt holnap du. 5-kor meg a Gonapeptylt .Na ennek viszont már van mellékhatása szépen fejfájás-hányinger-hasfályás egész nap bár a cél érdekében ...csak túl ne stimulájon !

2013. dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/424 Bogikaa89 ***** válasza:

Sziasztok!

Ma voltam UH-n,hát megmondom őszintén nem lettem okosabb! Leírom a vizsgálat eredményeit!

Uterus corpusa: 39mmx30mmx35mm

Endometrium: 2mm

Endometrium leírása: a belső méhszáj magasságában 4,7 mm-re szélesedik,polyp suspect Na ez az ami aggaszt! Polipom van?? Volt valakinek ilyen?

Jobb ovárium:34mm x 22mm normál nagyság,szerkezet

Bal ovárium: 28mm x 17mm normál nagyság,szerkezet

Douglasban: szabad folyadék nem látható


Azt hittem már mondanak valami konkrétumot,hogy lát-e tüszőt,vagy valami,de semmi ilyenről szó sem esett! Vagy majd a következő vizsgálaton többet lát? Holnapután megyek megint!

2013. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/424 uncsila ***** válasza:

Szia Bogikaa

Az első a méhed nagysága, a második a méhnyálkahártya vastagsága,a polyp suspect az azt jelenti hogy polip GYANÚ de ez nem tény csak gyanú, a többi a petefészkeid méretei .Szerintem azért még ne fesd az ördögöt a falra a következő uh-n már többet látnak mert folyamatosan változik a méhnyálkahártya és a méretek .

2013. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!