Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kezdem a Closty-t, csatlako...

Ma kezdem a Closty-t, csatlakozik valaki? izguljunk együtt.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 07:01
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/424 Bogikaa89 ***** válasza:
Hát fura ez az egész! Remélem holnap már mondanak valami biztatót! A dokirol inkább nem is mondok semmit aki tegnap volt! Annyit kérdezett tőlem hogy most babát tervezünk-e, meg hogy szültem-e már? Ennyi volt a "beszélgetes"! Elkeseredtem kicsit...
2013. dec. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/424 uncsila ***** válasza:

Sziasztok Csajok

Na megvolt az inszemem!Meg kell hogy mondjam semmit nem éreztem , ennél még egy rákszűrés is nagyobb hatással van rám .A férjem katonái is szépen felsorakoztak (6,7 millió), még külön meg is dicsérték.Az érdekes az volt hogy még pénteken a bal oldalon volt egy tüszőm az sajnos mára már megrepedt ,meg is ilyedtem hogy hiába jöttünk ,de a jobb oldali 20.9 mm-esre nőtt és a mnyh 10.9 mm-es lett.Így hát én is kaptam dicséretet.Itt jegyzem meg hogy a 20. ciklus napomon vagyok , nekem 35-36 naposak a ciklusaim.Ezt azért írom mert volt olyan ismerősöm ahol az orvos elkalkulálta a peteérést....

Szóval miután megtörtént a romantika mentes egyesülésünk azonnal felkelhettem , ami meglepett mert azt hittem hogy vagy 15 percig kell feküdnöm a biztos célbaérés miatt ,majd megkaptam az Utrogestan hüvelykapszulám receptjét és a biológiára bíztak.Még azt mondta az orvosom, hogy 18.-án irány vissza tesztelni.

Nálatok mi újság hogy vagytok ?Kedves kérdező szerintem ez egy teljesen jó uh eredményed lett!!

2013. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/424 A kérdező kommentje:

uncsila, ez nagyon izgalmas, ügyesek vagytok, gratulálok :)

vettem tegnap e-vitamint,a nykh miatt, hátha segítene vastagodni, met a closty miatt félő hogy vékonyka, amúgy nekem is 35-36-oasak a ciklusaim, akkor ezek szerint a 20 nap körül figyeljek..

2013. dec. 5. 06:54
 94/424 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Uncsila, ez volt az első inszemetek? Olyan jó, hogy már karácsony előtt megtudod, hogy ha sikerült.

Bogika, mi volt a mai uh-n? Nézték a tüszőket?

Kérdező, mész még uh-ra peteérés előtt?

Lia

2013. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/424 uncsila ***** válasza:

Sziasztok!

Igen ez az első inszeminációm kistesóra hajtunk.Nagyon szeretnék a fa alá egy kiscipőt!!!

Hogy van a kis lelked Lia?

Bogikaa én is kiváncsan várom az eredményed!?

Kedves kérdező az nagyon jó hogy tuningolod magad, én is mától kezdtem el szedni a terhesvitamint!

2013. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/424 Bogikaa89 ***** válasza:

Sziasztok csajok!

Hát a mai vizsgálat igazán jó eredménnyel zárult! :)

Kiderült,hogy tegnapelőtt nem olvasták el rendesen a papíromat,így csak egy általános UH-vizsgálatot csinált a drága doktor úr!

Ma szerencsére elhívták valahova, így a szonográfus nő csinálta a vizsgálatot!

És jelentem a 12. napon a nyálkahártyám 6,4mm

a jobb petefészkemben van egy 14mm-es és egy 12mm-es és több kisebb tüsző

a balban pedig egy 8mm-es és kettő 3-5mmes tüsző

Nagyon örülök! :)

2013. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/424 A kérdező kommentje:

szuper híreket hoztatok csajok!! :)

sajnos én ma elértem a mélypontot, annyira elvagyok keseredve, félek,hogy sose lesz kisbabánk,már egy lelki roncs vagyok, :((( pont karácsonykor NEM kéne megjönnie, félek,hogy nagy sírás lesz a fa alatt..

2013. dec. 5. 18:29
 98/424 Bogikaa89 ***** válasza:
Nagyon szorítok neked,hogy sikerüljön a baba! Nem lesz sírás a fa alatt! :) Nekem elvileg 21.-én kellene megjönnie,így még lehet pozi teszt a fa alatt! Annyira szeretném! :) De ha most nem sikerült,akkor sem adjuk fel! :)
2013. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/424 uncsila ***** válasza:
100%
Kedves kérdező ne legyél előre szomorú !Biztos vagyok benn , hogy a pozitív gondolkodás sokat segít . De ha nem megy próbáld valamivel elterelni a figyelmedet.Valahogy elkellene érned hogy más járjon a fejedben pl.: lakás diszítés, karácsonyi menű kitalálása vagy valami jó könyvel lepd meg magad ! Kitartás!!!!!
2013. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/424 uncsila ***** válasza:
bocsi " benne "
2013. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!